Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugünkü müthiş bankomu uçan kuş geçemez. Dürbün Necdet kesin kazanır dedi. Ona güvenim sonsuzdur. 

Yeğenim, bugün ne olsa beğenirsin. Mahallede kadınlar birbirine girdi. Biri balkondan halı çırpmış, öbürünün balkonuna toz uçmuş. Ortalık toz duman oldu. Erkete Orhan yeğenimden haberi alır almaz olay yerine intikal ettim. Büyükleri olarak onları barıştırdım. O işi hallettikten sonra kahveye dönerken bir de ne göreyim. Bizim Çarkıfelek Kemal, Yancı Hikmet bir de Büllük Adnan gizli bir sokakta hararetli hararetli konuşuyor. 

Hemen Erkete Orhan yeğenime görev verdim. Onları gizli gizli dinlemek için duvarına dayandıkları eve girdi. Oldukları yere gelip duvara doktor kulaklığı dayayıp ne dediklerini dinledi. Söylediğine göre Çarkıfelek Kemal ''Bana bakın kardeşlerim Nalkapon'un büyüklüğü karşısında ezildim. Bükemediğin bileği öpeceksin, derler.'' deyip aramızı yapmalarını istemiş. 

Onu affetmem mümkün olabilir. Her ne kadar düşmanlarıma karşı kudretimi konuşturup onları önümde diz çöktürsem de zaman zaman şefkatime yenik düştüğüm, onları affedip yanıma aldığım söylentileri doğrudur. Hemen Büllük'ü çağırıp onun elimi öpmesi için bir fırsat vereceğimi söyledim. O da gelip önümde diz çöktü. Gücüm tartışılmaz.

Haydi bakalım yeğenim vakit geldi. Bugün cebini şişirmek için bütün gücümü kullandım. Uyanır uyanmaz, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Ankara kurgumu oynamak için ganyanın yolunu tut. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

5.7.4.3.1.6
9.7.3.1
5.4 // 2.6.7
4 FLYING BIRD BANKO

6.7.2.3.1
7.6.3


50.4 TL // 126 TL