Nasılsın yeğenim, iyi misin? Sana bugün kötü haberim var. Öğlen sıcakta kedi gibi mayışıp camın kenarındaki somyaya uzandım. Gözlerim yavaş yavaş kapandı. Uykuya esir oldum. Sonra bir de rüya gördüm. 

Nasıl anlatsam yeğenim bilmiyorum. Ortalık çok karanlıktı. Yolda yürüyorum. Neresi olduğunu bilmiyorum. Yolun sonunda beyaz bir ışık var. Onu görüyorum. Oraya doğru hızlıca gitmeye çalışıyorum. Adım atıyorum ama gidemiyorum. Adım attıkça sanki ışık benden uzaklaşıyor. Sonra birden büyük bir gürültü kopuyor. Tam 250 metre öteme atom bombası düşüyor. Hemen kendime bir sığınak bulup etkisinin geçmesini bekliyorum. Sığınak diye girdiğim yer birden kahve oluyor. Çaykur Rıza önüme çay koyuyor. Büllük Adnan herkesi etrafına toplamış. Kimse benimle konuşmuyor. Artık ona Dayı demeye başlamışlar. Öfkeden çıldırıyorum. Masadan kalkıp üstüne yürürken biri çelme takıyor. Düşüyorum. Kalktığımda bu defa ormanlık bir yerdeyim. Kurt sesleri geliyor. Zifiri karanlık var. Elinde orakla siyah giyinmiş bir adam bana doğru geliyor. Ondan korkmuyorum. Üstüne yürüyüp bir yumruk atmaya kalkıyorum ama beni kaldırıp bir ağaca fırlattıktan sonra kahkaha atıyor. Derken bir anda cepheye düşüyorum. Elimde süngümle düşmana saldırıyorum. Önce ikisinin boğazını aynı anda kesip diğerine saldırıyorum. Onun da tam göğüs kafesine saplıyorum. Sonra birden kulağımın dibinden bir mermi geçiyor. Kulağım çınlıyor. Sonra da bir mermi dizime geliyor, sonra öbür dizime derken diz çöküyorum. Olduğum yerden savaşmaya devam ederken bir tane sağ omzuma, bir tane de sol omzuma mermi giriyor. Tam karşıma baktığımda Yancı Hikmet'in bana doğru silah doğrulttuğunu görüyorum. Meğer beni vuran oymuş. Kafama nişan aldığında bir torpil sesiyle uyandım. Mahallenin enikleri oyun oynuyormuş. 

Kalktım, üstümü giyinip kahveye gittim. Yancı Hikmet'in boğazına yapıştım. Bunu gören Erkete Orhan yeğenim desteğe gelip ona bir kafa attı. Kahveden kovdum. Rüyamda bile ihaneti kabul etmem mümkün değil, haberin ola. Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1.3.10.8.2
2.4.1
4.1.6.8.10
6 RUN FOR THE SUN BANKO
2.4.8.9.13
3.12.15.1.6


131.25 TL 

2. ALTILI

6 RUN FOR THE SUN BANKO
2.4.8.9.13
3.12.15.1.6
6.1.8.10
3.7.4
1.3.6.11.5.9


126 TL