En Son

Post Top Ad

28 Haziran 2019 Cuma

28 Haziran Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri


QUEEN OF PROTI 


Yarış başladığında ön tarafta üç at bir araya gelir. Bunlar da Juno, Kızımazra ve Spark Racer olur. Arkalarında Nippon ve Sensizim giderken Suvla Point onları izler. En geride de Queen Of Proti bekler. Son 800 metreye gelindiğinde Kızımazra liderliği kaparken Juno da içeriden ona katılır. Bu esnada ortaya çıkan Nippon da saldırılarına başlar. Son 400 geçilirken dışarıya çıkan Queen Of Proti, son 200 metreye doğru gelir, liderliği alır ve hepsini süpürüp sahanın kumunu yutturur.

MISTER GÖRKEM

Koşunun başında Can Dadaş, Proxy, Headman ve Corcovado bir anda ön tarafa gelir ve bunlardan Can Dadaş'la Corcovado birbirine çok yakın gider. Headman arkalarında kalırken dibinde Proxy, onun berisinde Distant Shining ve geride de Oğlum Berat, Mister Görkem olur. Atlar bu şekilde düzlüğe çıkar. Öndeki çetin birincilik yarışı en çok geride kalan üç ata yarar. Distant Shinig içeriden, Oğlum Berat ortadan ve Mister Görkem dışarıdan bir anda bindirmeye başlar ve diğer dört atı diskalifiye ederek aralarında bir mücadeleye başlarlar. Ama tabi ki en son bu üçlüye katılacak olan müthiş sprintiyle Oğlum Berat olur. Yine de ben Mister Görkem'in hepsini geçebileceğine inanıyorum. 

Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4.7.3.2.1
1.2.5
4 QUEEN OF PROTİ BANKO
6.5.1 // 12.2
6 MISTER GÖRKEM // 4.2
2.5.3.10.13.20.15.12

25.2 TL // 126 TL 1 yorum:

  1. Kafada 5 atta favoriyi bulup gerisinde gene yatmış ya la bu arkadaş 😂 köyüne dön dometese devam sinanim bırak bu işleri her gün aynı hergun aynı olmuyor işte bide hergun aynı kurgun kardeşim aynı para üstüne kupon veriyorsun önce programı okumayı öğrenmek gerekir 👍🏼

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar