Gipsy Danger bu yarışa çok iyi hazırlanmış ve Selim de koşa koşa gelmiş. Herkesin dilindeki at. İlk ayakta şansımı çok denedim ama hiçbiri gelmedi. Bu yüzden bugün daha da güvendiğim bir başka atı banko yazıp Gipsy'yi tek atacağım. 

Turbocu tam mesafesinde hem de ikinciliğinden sonra yeniden çime çıkmış. Berkuk artık kazanacak güçte, deniliyor. Bayçınar ve Kasmanbey'le bu ayak da kapanır gibi geliyor. Aldığım duyumlar bu yönde. 

Fast Fantastic çalışmalarında iyi bir at, karakterli, güçlü bir tay görüntüsü veriyormuş. Selim'in geldiği bir diğer at da o. Kanekonun Oğlu da kumda iyi koşması beklenenlerden. Hoppala Ege tecrübesiyle ihmal edilmemeli. 

Bidanem çimde çok rahat kazanarak herkesi hayran bıraktı. Özü kumcu olan bu atın ikinci kez kazanmaması için bir sebep bulamadım. Sordum soruşturdum herkes benim gibi düşünüyor. 

Gloin bugün orta mesafede koşacak. Alberto için fedailik yapabilir deniliyor ama kendi de kazanabilecek bir at. Win The West ve Gürsoyhan da bu ayağın sigortalarıdır. 

Cucupa, artık çok farklı. Formu çok iyiymiş. Rotasız Seyyah aşama içerisindeymiş. İmagine Perest, bir boş bir dolu gidiyor. Onun da bugün çok şanslı olduğu söyleniyor. Bir Tek Bir Banko Ankara At Yarışı Tahminleri

3 GİPSY DANGER // 1.4.5
3.5.7.2
3.5.4 // 6.7
4 BİDANEM BANKO
1.4.6.7
4.5.7 // 2.1.11

33.6 TL