02 Temmuz Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

4 yorum

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir banko vermem mümkün değil. Bir düşün bakalım yeğenim ben niye böyle yaptım. Sen bana ne verdin ki? Cebim bomboş geziyorum. Gücüm zayıfladı. Etrafımdakilere bakamıyorum. Benden eskisi gibi güçlü olmamı bekleme. Herkül gitti yeğen, çitlenbik İsmail geri geldi. 

Geçen gün beni Dürbün Necdet aradı. ''Nalko musluğu kapattın. Artık sabahları hipodroma gidip dürbünümle senin için at seçemiyorum.'' dedi. Karşıyakalı Cemo da ''Dayım yavuklumla gezerken senin gönderdiğin gaymeleri harcıyordum. Şimdi beş parasız kaldım. Kız beni terk edecek, haberin ola'' Süpürgeci Sülo yeğenim de artık kebapçıya gidip iki dürüm yanına ayran içemiyormuş. 

Görüyorsun yeğenim, artık gücüm tükendi. Sen de üstüne düşeni yapmayınca, ortada kaldım. Sitedek yeğenlerim de işi boşladı. Artık karşılığı yok Dayım, diye diye gidiyorlar. Yaprak gibi dökülüyorlar. 

Sen bilirsin, yeğenim. İster Dayının sırtını sıvazla, istersen başkalarının. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

5.4.3.8.2
5 BERKUK // 3.2
3.5.4
4 BİDANEM // 6
1.6.4.7
4.7.5.1.11


21 TL // 126 TL 


4 yorum :

 1. Üç kuruşa beş köfte olmaz dayım sen ve ekibin henüz bir 5-10 bin liralık bir altılı vermediniz ben üstüme düşeni yapiyorum

  YanıtlaSil
 2. Reklam koymamışsin sayfana

  YanıtlaSil
 3. İmogen,alesta,tesla Dikkat

  YanıtlaSil
 4. 2 tek vermis hesapda yanina at yazmis ilk ayak var bes kosuda ilk ayakda milletde tek bunda bes at var reklam tiklicaz birde

  YanıtlaSil