Bugün yeni bir başlangıç yapıyoruz. Sitede kazanç yönünden bir sorun yaşadık ve herkesin morali de motivasyonu da düştü. Kazanç önemli çünkü bu site başka türlü ayakta kalamaz. Ayrıca Sinan kardeşimin de cebine ufak tefek giren bir şey olmuyor değil. Şimdilik her şey normal. Yolumuza kaldığımız yerden devam etme zamanı. 

Dizdarım ilk yarışından sonra istediği kum pisti bulmuş. Gel Gayrı'nın üçüncülüğü de dikkatimizi çekmişti. Livadi, Ankara'da yarış gördü. Bu defa Gazi'yi beşinci kez kazanan Ahmet Çelik'le koşacak. Bu üç at ufak kuponlara yeter de artar bile. 

Neşvan, normal koşullarda bu grubu geçer. Çimdeki üçüncülüğü de oldukça iyiydi. Birkaç arkadaşım da kazanacağını söyledi. Bu yüzden tek atıp beklemek faydalı. 

Ozanşah geçen seneki formuna geldi. Kendi stilinde rakipleri var ama daha önce de biliyoruz ki böyle durumlarda bile kazandı. Akın da bu tarz atlara iyi binen jokeylerden biri. Bugün belki çıktığı gibi değil ama en azından ikinci ya da üçüncü giderek kazanacaktır. 

Spartacus için duyduğum şeyler çok güzel. Ahmet'le 70 kilo da olsa yazılır deniliyor. Ekürilerden Topanga'nın durumu iyiymiş. Doyoun Hearted Ankara'yı sevenlerden. Kaiser Soze ve Arkansas Soul'la kapatırız burayı da. 

Yelizkız ilk üçüncülüğünden sonra gözleri üzerine çekti. Tecrübeli Rojin Gülü ve Nazdarım yanında bir de Uçan Fatoş değerlendirilebilir. 

Açık yarış, kısa vade yarış derken handikapta üçüncü olan Reina De Diamentes zaten bu gruptan daha iyi bir at. Harun da atını iyi tanıyor. Bir de mesafesine çıkmış ki sormayın. Bugünün en güvenilir bankosu olacaktır Reina De Diamentes. Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.4.7 // 2.9
1 NEŞVAN (KOŞMAZ) // 2.5.4
4 OZANŞAH BANKO

2.7.6.10.3
11.7.4.10
6.7.3.4.5

21 TL // 140 TL 

2. ALTILI

2.7.6.10.3
11.7.4.10
6.7.3.4.5
7.3.2.1.8.9
5.2.1
2 REİNA DE DİAMENTES BANKO