Bugün ilk ayakta Longstar hakkında duyduklarım çok olumlu. Son beşinciliğinden sonra bu koşuda ilk üç içinde olması bekleniyor. Çalışkanhan ve Kara Arda da aynı şekilde formdalar ve son yarışlarındaki üçüncülükleriyle göze girmiş durumdalar. Torpedo ve New Epoch'la bu yarış kapanır gibi. 


Technique çalışmalarında fırtına gibiymiş. Sentetikte daha iyi koşması beklenmesi bir yana at epey kalite. Ayhan da potoya atarım, keyfime bakarım edasıyla binecek. İlk koşusunda çok fazla sıkılmadan koşturulmuş. Yarıştaki en hazır at olduğunu söyleyebiliriz. Banko yazalım biz de keyfimize bakalım. 

Blaze To Win bu kez daha hazır ve aşama kaydetmiş durumdaymış. Birdello ve Stallion Falcon da yine formunu muhafaza eden atlar. Yarışın sürprizi Depository'den bekleniyor.

Baba İsmail'le ilgili söylediklerimi hatırlayın. Sonunda açık yarış kazanıp bizim duyumlarımızın sağlamlığını ispatladı. Bugün de Mustafa'nın idaresinde birinciliğe çok yakın olduğu söylenebilir. Elbette kendisi kadar hazır rakipleri de var. Bir de bu taylarda bir at bir çıkar ortaya nereden geldiğini anlayamazsınız. Gelişim, bakım, form.. Etkenler çok fazla. 

Son iki ayağın çarşısı pazarı karışık. Bizim sürpriz beklediğimiz koşu beşinci ayak. Orayı kalabalık tutalım. Son ayakta Gözüaçık yine takip listemizin en üst sıralarında yer alıyor. Yolkıran bugün çok geri planda kalmış, benden demesi.Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

8.3.6.9.2
5 TECHNIQUE

3.2.6.4
1 BABAİSMAİL // 3.2
1.4.6.5.2.7
7.8.3.4.5

42 TL // 126 TL