EYÜPŞAH


Attan anlayan bir abim dedi ki: Bu Eyüpşah uzuncu Sinanım, gün gelir de uzunda koşarsa, grubunu da bulmuşsa, banko yaz. 

Khal Drogo'yla Flash Forward yarış başladığında en önde bir araya gelecek. Arkalarında Eyüpşah, sonra La Pregrina, gerisinde Barış, bunların da arkasında Crochet ve Best Of Hazal, en geride de Lucid ve Ring Of Fire olacak. 

Son 800 metreye kadar Khal Drogo ve Flash Forward kapışırken bunların dışına gelen Barış ve Eyüpşah ikilisi liderliği kapacak. Bunların arkasından Crochet, onun da yanından Lucid'in sprinti görülecek. Son 400 metreyle 200 metre arası geçilirken Eyüpşah, Barış'a üstünlüğünü gösterip farkı 2-3 boya kadar çıkaracak. Geriden güçlü ataklar yaparak gelen Lucid ve Crochet'in sprinti de ikincilik için olacak. 

NOBEL PRINCESS

Didonato yarışın başında liderliği alacaktır. Lea peşine takılırken, Safir Kız onu izleyecek, Rumet ve Nobel Princess izlerini sürecek ve en geride de Alessandra olacak. Yarış hep yavaş tempoyla gideceğinden düzlükte de lider olan Didonato, rakiplerine karşı koymaya çalışacak. Özellikle geriden öne çoktan bindirmiş olan Alessandra, onun peşindeki Safir Kız, yanındaki Lea üçlüsü liderliği kapıp yarışı çalmak isterken sinsice bekleyen Nobel Princess son 200 metreden sonra yapacağı sprintle rakiplerinden ayrılıp yarışın da kazananı olacak. 


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

2 EYÜPŞAH // 1.8.7
1.3.6.8.9.11
4.7.5.3
1 NOBEL PRINCESS BANKO
2.6.5.3
1.3.2.5.7

33.6 TL // 134.4 TL