En Son

Post Top Ad

7 Temmuz 2019 Pazar

07 Temmuz Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün müthiş formumdayım. İstihbaratımı da topladım. Mayın dedektörlerim çok iyi çalıştı. Dinamit lokumlarımı doğru yerlere yerleştirdim. Bankolar da Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden. Her an her şey olabilir. 

Etrafımız kuşatıldı yeğenim. Doğu Akdeniz'de Yunanlar, Suriye'de Amerika peşimizde. Teröristler de onlarla beraber pusuda. Yunan Reisi Çupra tehditler savuruyor, Amerikan Reisi balinanın havasından geçilmiyor. Onlara söyleyeceğim tek bir söz var: Bir tilki hükmü varsa, bir de kurt töresi var. Akıllı olun. Beni dağlara çıkarmayın. Sizinle yapacağım gerilla savaşından kayıpla çıkarsınız. Süper zeka yeğenlerimden kompiter İsmet, tek tuşla uçaklarınızı düşürür, haberiniz ola. 

Vatanım söz konusu olduğunda gözüm döner. Tüfeğimi sırtıma takar, Veli'den alacağım şampiyon bir Arap atıyla dağlara çıkarım. Bütün teröristleri yok eder, Amerikan uçaklarını keklik gibi avlarım. Yunan balığı Çuprayı da mangalda çeviririm. Her ne kadar kendi mahallemdeki asayişi korumakla mükellef gibi görünsem de derin devletteki bağlantılarımdan gelecek tek talimatla terminatöre dönüşebileceğim söylentileri doğrudur. 

Yeğen, sen Dayını tanımıyorsun. Amerikan Reisi'nin kabusu benim. Türkiye'ye savaş açacak ama benim korkumdan eli ayağına dolaşıyor. Ne yapacağını bilemiyor. CIA, FBI peşimde. Üçüncü Dünya Savaşı çıkması an meselesi. 

Haydi bakalım yeğenim sen de gücümüzü göster de cebimiz şişsin. Sayfamdan elini kolunu sallaya sallaya çıkıyor olman moralimi bozuyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

5 PATTANİ // 1
3.4.2.1.5
1 THE PERFECT SHOW BANKO
5.6.8.7.1
7.6.5.1.2.12
4.1.3.8.6.7
6.7.1
2 HOLİGAN BANKO
3.10.2.1


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar