08 Temmuz Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

1 yorum

ORADINARIO


Yarış başladığında Behramkale, Super Steel ve Yılmazhan önde buluşacak. Onları Ildırbeyi ve Körebe takip ederken As De Cour da arkasından gelecek. Burakşah bunların gölgesi gibi ilerlerken Oradinario da yanında olacak. Ray Of Sunshine ve Baba Muzo da gerideki atlar olacak. Son düzlüğe çıkıldığında öndeki atlar yorulurken içeriden As De Cour yol arayacak. Ildırbeyi orta kulvardan saldırılarını yaparken dışarıdan da Oradinario yürüyecek. Artık yarışın son 200 metresine gelindiğinde lider olan Oradinario bu hakimiyetini son metreye kadar korumasını da bilecek. 

Bugünkü altılıdan iyi para bekliyorum abilerim.  Ben canımı dişime takıp bana düşen kısmını yerine getiriyorum. Bugün yarın yeni transferlerle sitemi daha da güçlendireceğim. Sağolun. Bol şans. 


Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

4.5.1.6.3
2.5.3 // 4
1.5.6.2
1.3 // 8.4.2
4 ORADINARIO BANKO
2.3.7 // 4.1

25.2 TL // 140 TL

1 yorum :

  1. nalko sen gerçekten at yarışını bilmiyorsun hergün ekip olarak 150 tl ye yakın tahminler yapıyorsunuz aylardır bir altılı yakalayamadınız eğer şahsen her yarışta 100- 150 tl lik tahmin yapacağım hafta 14 yarıştan size en az 3 tanesini yakalamazsam altılıyı bırakırım gereksiz atları yazarak tahmininizi şişiriyor yazmanız gereken sürprizlere yeriniz kalmıyor. Sürekli yanlış tekler veriyorsunuz. Size bu işin formülünü 2 defa uzun uzun anlattım halen bildiğinizden geri kalmıyorsunuz her günde nalko dayı mangalda kül bırakmıyorsun bu ne yüzdür anlamış değilim her gün yatılır mı? salak işi az bilene versen 150 tl ye haftada bir altılı yakalar ya sizde hiç sıkılmak yok insanla dalga geçiyorsunuz ondan sonrada sayfama neden girmiyor reklam tıklamıyorsun diyorsun yarış sever tıklar mı hiç Allah aşkına bende artık tıklamıyorum

    YanıtlaSil