08 Temmuz Bir Tek Bir Banko Kocaeli At Yarışı Tahminleri


İlk ayakta Aslan Mehmet ve Karaderviş yeter. Benim kulağıma gelen ikisinin de çok hazır olduğu. Aslan Mehmet'i çalışmaları çok parlakmış. Karaderviş, Adana'dan tam hedef yapıp gelmiş. Bu ikisiyle ilk ayağı geçeriz. 

Nasirhan maidenden çıkmak için yarış saatini bekliyor, deniliyor ama maidenlerde de pek güven olmuyor. Gerçi grupta en tecrübeli at o, jokeyi iyi, çalışmalar da güzel. Benim de aklıma yatıyor fakat banko tercihimi bir sonraki ayağa sakladığımdan burada birkaç at ilavem olacak. 

Işkınat, Kocaeli pistini tanıyan bir at. İki ay geri alındı ama bu yarışa da iyi hazırlandı. Velat da bir hevesle geldi. Rakipleri de zorlu değil. Duyduğum kadar iyi koşarsa, rakibi yok. Bugün ilk üç ayakta işi bitirip son üç ayakta sürpriz bulmayı deneyelim. 


Bir Tek Bir Banko Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.1
7 NASİRHAN // 11.10.3
2 IŞKINAT BANKO
2.1.3.6
8.7.13.5.3.1.12.9
6.7.4.2.10.16.12.14

35.84 TL // 143.36 TL 


Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. nalko sen gerçekten at yarışını bilmiyorsun hergün ekip olarak 150 tl ye yakın tahminler yapıyorsunuz aylardır bir altılı yakalayamadınız eğer şahsen her yarışta 100- 150 tl lik tahmin yapacağım hafta 14 yarıştan size en az 3 tanesini yakalamazsam altılıyı bırakırım gereksiz atları yazarak tahmininizi şişiriyor yazmanız gereken sürprizlere yeriniz kalmıyor. Sürekli yanlış tekler veriyorsunuz. Size bu işin formülünü 2 defa uzun uzun anlattım halen bildiğinizden geri kalmıyorsunuz her günde nalko dayı mangalda kül bırakmıyorsun bu ne yüzdür anlamış değilim her gün yatılır mı? salak işi az bilene versen 150 tl ye haftada bir altılı yakalar ya sizde hiç sıkılmak yok insanla dalga geçiyorsunuz ondan sonrada sayfama neden girmiyor reklam tıklamıyorsun diyorsun yarış sever tıklar mı hiç Allah aşkına bende artık tıklamıyorum

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)