ŞENHAN - İNANLIM

Yarışın başında hem Döver hem de İnanlım liderliği isteyecek olan atlar gibi. Bunlardan Döver inadıyla kafaya çıkar, İnanlım da onu takip eder. Güzelkaya da önlerde olurken Şenhan'la Mavra onu gölgesi gibi takip eder. Arkalarında Şahin Tepesi, Amankaya, Metecik sürüklenir. Son düzlükte lider artık İnanlımdır. O aldığı 2 boy avansı sona kadar korumaya çalışırken geriden gelen Şenhan'la didişmeye başlar. Bunlara Mavra ve Şahin Tepesi de katılmaya çalışır ve son metrelerde bence ikisi önde ikisi de arkada olacak biçimde geçilir. 


ELZEMİM

Burada liderlik Nalezen'e kalacaktır. Bonjour El Semawi ve Karasultan onu takip ederken peşlerinden gelen atlar Derindeniz ve Özdoğa olacaktır. Elzemim ve Ildır Esintisi de onları yakında izler. Bu yarışın son düzlüğü büyük bir rekabet içinde geçer. Lider sürekli değişir, atlar çizgi gibi dizilir ama en sonunda son sözü söyleyen Mertcan Çelik gibi usta bir aprantisi olan Elzemim olur. 

KING OMER - DIRTY WOMAN

Totem koşu başladığında kimseye liderliği bırakmazken Winners Pride onu yakın takibe alır. Peşlerinde giden de After Dead ve Lilyantus olur. Daha sonra içeride King Ömer, orta kulvarda Dirty Woman ve dışlarında da Engel Yok koşuyu sürdürür. Empire Son gerilerde bekler. Son 600 geçildiğinde tempo kaybeden Totem'den liderliği bu kez Winners Pride alır ama o da uzun sürmez. After Dead bindirme yapıp onları atlatır. King Ömer içeriden yol bulurken, Dirty Woman dışarı açılır. Daha sonra Empire Son ve Engel Yok da kendisini gösteren atlar olur. Koşunun son metreleri çok çekişmeli geçecektir. 

Abilerim desteklerinizi bekliyorum. Gücüm azaldı. Siteyi ayakta tutamıyorum. Ellerinizden öperim. Bol Şans. Sağolun.

Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.7.5
4.3 // 2.6
3 ELZEMİM BANKO
1.9.2.6.3
1.4 // 6.5
5.6.8.10.2.1.4.3

33.6 TL // 134.4 TL