Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün günlerden perşembe, yarın da cuma. Cuma namazını kaçırmayasın sakın. Bütün haftanın bereketi onda. Sonra da hafta sonu gelince diyorsun ki cebim şişmedi. Nasıl şişsin yeğenim? İbadetlerini düzgün yapacaksın ki hayatın yolunda gitsin. 1998 senesinde Umre'ye gittiğimden beri ibadetlerimi aksatmam. Yakında Hacca da gitmem an meselesi ama eğer oraya gidersem, altılıyı bırakıp sofi olmam gerekecek. Tevziyeyi almadan bunu kabul etmem mümkün değil. 

Kurban geliyor yeğenim. Her sene olduğu gibi topladığım derilerle cebimi şişirmem, sonra da o paralarla garibanları sevindirmem söz konusu olabilir. Kamyonetim hazır. Sokak sokak dolaşıp derileri toplamayı planlıyorum. Ekibimi kurdum. Adamlarımın hedefi 3265 koyun, 846 inek, 65 deve derisi. 

Geçen yıl elime geçen deve derileriyle düşmanlarımdan bazılarını mankurta çevirdim. Kafa derilerini kazıyıp onun yerine devenin derisini koydum. Güneşin altında saatlerce beklettikten sonra devenin derisi kuruyor, düşmanlarım acılar içinde kıvranıyordu. Bu işin sonunda ya öleceklerdi ya da mankurt olup ben ne dersem onu yapacaklardı. Mankurta dönenler oldu. Diğerlerine ne olduğunu sana söylemem mümkün değil. O mankurtları kullanıp mahalledeki uyuşturucu baronlarını bitirdim. Emniyetten üstün hizmet madalyası aldım. Popülerliğim arttı. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Cebimin şişmesi lazım yeğenim, unutma.


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

6.3.1.2.10.5
2.4.6.5
7.2.4.3
3 CARA VAGGIO BANKO
4 DRIVE FASTER // 3.1
7.8.3.4.6.10.9

47.04 TL // 141.12 TL