Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün artık zurnanın zırt dediği yerdeyiz haberin ola. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarat çok kuvvetli. İki müthiş bankosu var. Ben de üstün altılı bilgimi ekleyince her şey tamam oldu. Artık bizi kimse durduramaz. 

Cemo yeğenimin dediğine göre Gümbürgümbür gümbür gümbür koşacakmış. Karataş da Altıncı Hissi'ni kullanıp onun yapacağı hamleleri önceden tahmin etmeye çalışacakmış. Beşinci ayakta da Akın Sözen yeğenim Hızkolik'lik yapacakmış. Çıktığı gibi bitireceğinden şüphem yok Dayım, dedi. Gözlerinden öperim Cemo yeğenim. 

Artık yaz tatili vaktim geldi yeğen. Şu anda İtalya'daki kadim dostum Kart Zampara Don Pito Carlo'yla yaptığım görüşmelere göre Bodrum'da beş yıldızlı otel kapatmamız an meselesi. Ortadan kaybolabilirim. Büllük Adnan'la Yancı Hikmet bu durumdan çok memnun. Meydan onlara kalacak ama bilmedikleri bir şey var. Erkete Orhan yeğenim benim için onları dinlemeye devam edecek. En ufak hatalarında kafalarını koparmam an meselesi. 

Bakıyorum da bütün tahminci yeğenlerim bir bir piyasadan çekiliyor. Eskisi gibi cepleri şişmiyor. Kimse onların arkasında durmuyor. Herkese sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu söğüşledikten sonra çekip gidiyor. Bu değirmen böyle dönmüyor yeğenim bu böyle biline. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

6.7.10.11.3 // 4.1
1.2.9.5.11.10
3.4.5.6 // 10.9
4 GÜMBÜRGÜMBÜR // 1
1 HIZKOLİK BANKO
1.2.10.8

33.6 TL // 141.12TL