11 Temmuz Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri


LİVADİ - SURUÇ PRENSESİ - YARIMCALI


Bu atların yarış karakteri tam belli değil. İzlediğim koşularına göre bir değerlendirme yaptım. Livadi ilk yarışında bana çim atı gibi gelmişti ama kumda kazandı. Bugün onun hakkında tam kararımı vereceğim. Suruç Prensesi ilk iki yarışında da beni kendine hasta etti. Yarımcalı son koşularında boynumu bükse de o orjiniyle hep yazılacak bir at. 

AUSRORA - LORD BABA - DEMİRKURT


Size orjinden ne kadar anladığımı patlattığım maiden bombalarıyla kaç kere ispat ettim abilerim. İşte bugün de ufak oynayanlar için üç at seçtim. Anası Kortay olan Ausrora bugünkü prensesim. Lord Baba ve Demirkurt da tecrübeleriyle bu işi bitirirler. Üç atla geçeriz gibi ama hayırlısı diyelim.

DRIVE FASTER


Hızlı gidecek bir yarış olacak ama Drive Faster bugün Küçük Demirkır'ın arkasına takılıp son düzlüğe çıkıldığında onu koparır ve kazanır. Peşinden gelecek olan Nestor'un da Bayezid'in de gücü onu geçmeye yetmez. Bankolar bankom olacak. 

Artık hiç para gelmiyor abilerim. Moraller sıfır, konsantrem düşük. Yine de savaşmaya devam ediyorum. Sağolun. Bol şans.

Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

6.4.5.2.3.1
4.6.2 // 9.1
7.4.2 // 3.6
3.4.5
4 DRIVE FASTER BANKO
7.4 // 6.1

22.68 TL // 126 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Adaş kolay gelsin hayırlı işler. Hemen her yazında reklam konusunda uyarılar ve ricalar yapıyorsun tabiki bu senin kendince seçmiş olduğun işin ve bir şekilde kazanca dönmeli sana hak veriyorum ancak sana daha önce de yazdım yaptığın yorumlar yorum değil. Mesela maiden de 3 at yazmışsın ama sebebi belli değil. Atın anne adını yazmışsın devamı yok. Annesinin adı bilmem neyse bu at neden kazanır onu da yaz. Yarış fırsatları yazmaya çalışıyorsun bunu bu işle ilgilenen en cahil insan bile yazabilir. Kendine özel bir şeyler bul. Senin etikettin olsun. Başarılar kardeşim kolay gelsin.

    YanıtlayınSil