İlk ayak biraz karışık ama yakın bir dostum Kupalım'a dikkat dedi. Brave Apte ve Grand Hope da ön planda tutulanlar. 

İkinci ayakta Point Shot ve Noble Sea sürpriz beklenenler. Her şeye rağmen Mustafa'nın bindiği April Blessing favorimiz. Bir de Emrah Sincan kardeşim, Oğlum Haktan için tek yarışa gelmiş, onu da atlamayalım.

Üçüncü ayakta Beratbey muhakkak olmalı. Uzun zamandır uzun mesafede koştuğu için mesafe yanıltmasın. Kısada da çok iyi koşan bir at. Lokumoğlu, Avcı Cuma ve Gülfem de kulağıma çalınan isimler. 

Dördüncü ayakta Altıncı His, uzunda çok iyi koşuyor. Karataş da atın kantarmasından iyi anlıyor. Zaten şu anda uzunda en iyi yarışan at Altıncı His, en son da grup 1 kazandı ve o gün Serdümen'i de geçti. Karataş da İstanbul'u bırakıp gelmiş. Bir kere daha kazanması lazım. Duyduğum ikinci şey de Serdümen'in o günden biraz daha iyi durumda olduğu ve bu defa rakibini zorlayabileceği. 

Hızkolik'in durumu çok iyiydi ve aynen de devam ediyormuş. Akın Sözen kardeşim de sırf bu at için gelmiş. Rakip olarak görülen birkaç at var ama ben de bu Kaizbert tayının bu gruptaki diğer atlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de banko yazacağım. 

Arkadaşlar hep destek tam destek parolasından şaşmayalım. Şansınız bol olsun.


Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri

7.10.6.11.3 // 4.5
9.8.6.5.2 // 1.7
3.4.9.5
1 ALTINCI HİS // 7
1 HIZKOLİK BANKO
8.10.1.11.2

35 TL // 137.2 TL