12 Temmuz Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri


DOWN TOWN - RIGHT OR WRONG


Has koşu başladığında öndeki boşluktan faydalanıp liderliği alır. Peşinden de Down Town ve Right Or Wrong gelir. Arkalarında Özün, sonra Sensizim ve Zu Hat takip eder. Down Town, son 800 geçilirken liderliği alırken onu kaçırmamaya çalışan Right Or Wrong da gölgesi gibi takip eder. Son metreler bu atların arasında geçer. Eğer ön taraf düşündüğümden de farklı giderse, o zaman geriden geleceklere gün doğar.

DISTANT HAWK - TEEN SPIRIT

Abilerim Distant Hawk'ın yarış başladığında aldığı liderliği kimseye kaptırmamasını bekliyorum ama şu yeni koşan Teen Spirit'i de çok beğendim. İkisi arasında kaldım. Ben küçük oyunuma bunları yazar geçerim.

BABAARİF

Dört tane Kaizbert'in tabelaya damga vuracağı bir yarış olarak görüyorum. Yarış çok da hızlı gitmez. Bu da en çok Babaarif'in işine yarar. Mehmet Kaya da bulmuş cillop gibi grubu, hiç affeder mi? Alın abilerim size ilk bankomuz. Tepe tepe kullanın. 

MISS TURBO - SANAY

Bu iki at da birbirinden iyi. Miss Turbo beni çok üzdü ama bugün affettirebilir. Yarışta hem Hira hem Signora var. Bunlar tempoyu yükseltir. Öyle olunca da hem Sanay'ın hem de Miss Turbo'nun işine gelir. 

PEDRUM


Son yarışını izledim. Sonra dedim ki uzunda ilk koşusunu kazanır. Oturdum, koşacağı günü bekledim. O kaçarmış, bu kovalarmış, öteki geriden, öbürü beriden gelirmiş... Bunların hiç önemi yok. Bu at bugün kazanacak. Benim adım Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç. Nokta.

Abilerim sizin desteğinizi arkamda görmek benim en çok ihtiyaç duyduğum şey. Siteme sahip çıkın. Ellerinizden öperim, sağolun. Bol şans.
Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.3 // 7.6.4
6.10.9.12.5
1.4 //5
2 BABAARİF BANKO
1.2.4.7.6
12.7.3.1

28 TL // 105 TL 

2. ALTILI

1.2.4.7.6
12.7.3.1
7.1 // 3.4.2
1.3 // 2.7
7.6.3.1.12
7 PEDRUM BANKO

28 TL // 140 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Ekip olarak gerçekten at yarışını bilmiyorsun her gün ekip olarak 150 tl ye yakın tahminler yapıyorsunuz 3 ayda 3-5 altılı yakaladınız onlarda çekirdek parası kupon parasıdır. Şahsen her yarışta 100- 150 tl lik tahmin yapacağım hafta 14 yarıştan size en az 3 tanesini yakalamazsam altılıyı bırakırım gereksiz atları yazarak tahmininizi şişiriyor yazmanız gereken sürprizlere yeriniz kalmıyor. Tek ve tüyolarınız fena değil idare eder 1/3. Size bu işin formülünü tezgahları vs..2 defa uzun uzun anlattım halen bildiğinizden geri kalmıyorsunuz her günde nalko dayı mangalda kül bırakmıyorsun bu ne yüzdür anlamış değilim her gün yatılır mı? salak işi az bilene versen 150 tl ye haftada bir altılı yakalar ya sizde hiç sıkılmak yok insanla dalga geçiyorsunuz ondan sonrada sayfama neden girmiyor reklam tıklamıyorsun diyorsun yarış sever tıklar mı hiç Allah aşkına bende artık tıklamıyorum
    Neyse çok kızgınım size mertalibaba,Lüleburgaz,monta tamara,mezithaber,grand hope sinyalli atlamayın bugün tutturun artık.

    YanıtlayınSil