Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana uyuyan hücrelerimi uyandırdım. Doğru bildin yeğenim, Dürbün Necdet'i yine devreye soktum. Bana fişek gibi bir bomba banko verdi. Bütün sitelerdeki yeğenlerime söyledim. Hepsi sayemde müthiş kurgusuna yazdı. 

Dürbün Necdet'ten aldığım istihbarata göre Ayza müthiş hazırlanmış. Antrenörü Murat 124 kasalı Kartal marka otomobili çoktan sipariş etmiş. Seyise hediye edecekmiş. Finesse de güle oynaya hipodroma girerken Selim Kaya yeğenime dönüp ''Ne zaman koşacağız. Kazanıp İstanbul'a dönmek istiyorum. Yavuklum beni bekliyor.'' der gibi kişneyip şaha kalkmış. Benden söylemesi yeğenim. 

Dün ne oldu haberin var mı? S-400 füzeleri geldi. Amerikan Reisi Tıramp'ın uykuları kaçtı. Yunan Balığı Çupras koltuğundan oldu. Dünya düzeni değişti. Herkesi korku sardı. Türk askerinin elinde böyle bir gücün olması, Çinlileri de harekete geçirdi. Çarşı karışacak gibi yeğenim. Adını herkesten sır gibi sakladığım Orgeneral dostumla yaptığım gizli görüşmede bana söylediğine göre, kılını kıpırdatan olursa tek tuşla işlerini bitirmemiz an meselesiymiş. 

Haydi bakalım yeğen artık cebimi şişirme zamanın geldi. Yoksa pılımı pırtımı toplayıp ortadan kaybolurum, haberin ola.Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

7.8.2.1.9
2.15.11.4.9
7.1.11.13.2
2 FINESSE // 5.1
1 AYZA BANKO
2.10.1.5.9

131.25 TL