EĞİL MİRİ

Bu güzel orjinli atı takip ediyorum. İlk üç yarışında kazanamadı ama hep de iyi koştu. Ama işte hep de yanlış şehirde koştu. Ne Kocaeli ne de İstanbul, bu atın yeri Ankara, Adana, İzmir. Bayçora'yı çok iyi bilirim. Erhan Yavuz'la bugün kazanıp moralini de bulur. 

HOLOSKO

Holosko her zamanki gibi liderliği alacak ve son metreye kadar da koruyacaktır. Contender'la Alçinim sonlarda onu zorlasa da bu mesafede çıktığı gibi bitirmesine mani olmaları çok zor görünüyor. Fişek gibi çıktığı starttan zıpkın gibi potoya uzanır. 

ÇALTEPE - SEMEND

Satanhan, Oğuzboylu, Aşemez, Nasuhoğlu en önde hızlıca ilerlerken tempo da yüksek geçecektir. Yarışın sonlarında Aşemez bir ara liderliği alıp bunu sona kadar korumayı denerken Oğuzboylu da önlere yakın gittiğinden kalan enerjisiyle ona eşlik edecektir ama son metreler artık iki at arasında geçecektir. Onlar da geriden gelecek Semend ve ön tarafın biraz arkasında düzlüğe çıkan Çaltepe olacaktır. 

FİNESSE

Hasafet koşu başladığında liderliği isteyecek ve hemen peşine de Finesse'yi takacaktır. Arkasında Gazibora Khan, Distant Shining ve onlarında gerisinde Monteverde ve Oğlum Berat olacaktır. Son viraja çıkıldığında Finesse liderliği alacaktır ve geriden de Gazibora Khan öne akarken Distant Shining onu takip edecektir. Son 200 metrede bu iki at baskı yaparken arkalardan da Oğlum Berat ve Monteverde kendini gösterecektir ama Finesse ikisine de yenilmez ve koşuyu da kazanmasını bilir. 

TANCANBEY - AYZA 

Yarışın başlamasıyla Holosko ve Akon liderlik için ön tarafa gelir. Eğer Akon istediğim gibi koşamazsa Bodyguard Hero gerekeni yapar fakat ben öyle olmayacağını düşünüyorum. Yarış bu kadar hızlı gidince de son metrelerde artık Tancanbey'le Ayza arasında bir çekişme izleriz. İkisinden biri kazanır. 

Abilerim, son zamanlarda sitede bir aksama var gibi görünüyordu ama bunun sebebi şevkimizin kaybetmemiz. Sizden beklediğimiz destek gelmeyince bizim de moralimiz bozuluyor. Ancak artık mücadelemize devam etme kararını verdik. Bundan sonra sitemiz daha canlı olacak. Takipte kalın. Ellerinize sağlık. Bol şans. 


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.4.6.4
12.6.4.15
8 EĞİL MİRİ // 3.4
1 HOLOSKO BANKO
5.8.9.3.1.2
2.11.4.9.10.14.15

47.04 TL // 141.12 TL 

2. ALTILI

5.8.9.3.1.2
2.11.4.9.10.14.15
7.11 // 1.13
2 FİNESSE BANKO
5.1 // 2
10.12.1.2

47.04 TL // 141.12 TL