İkinci olduğu koşuda not defterime girmeyi beceren Makinist ilk atım. Kazandığı koşuyla Mirahor, satış koşusunda üçüncü olan Batumi, Doğu'dan gelen Prenses Golda, Özcan'la Başok, istikrarlı giden After Gold ilk ayağı kapatacağa benziyor. 

Aynişan'ı son yarışında da tek verdik. Orjini çok iyi olan bir at. Aldığım bilgiye göre Ankara'daki hazırlık dönemini çok verimli geçirmiş. Ayakları yere değmiyormuş. Haliyle Karataş da vazgeçmemiş attan. Gerçi Gazi'de yine vazgeçti, yine indiği at kazandı. Şimdiye kadar kaç tane Gazi'de böyle hatalar yaptı. Hem kendi yanılıyor hem de yarış severi yanıltıyor. Gelecek yıl için daha dikkatli olmasını umarım. 

Yeni koşan atlar içinde çalışmaları da orjini de en iyi olan at Özcan'ın bindiği Magnum Opus, o da dün grup 1 kazanıp iyice morallendi. O enerjiyi bugüne de taşıyabilirse bu maideni kazanır. Karataş'ın bindiği Final için de olumlu konuşuyorlar. 

Good Curry, Dubai'den geldikten sonra bir yarış koşup ikinci oldu. Bu at tam şampiyon karakterine sahip. İsterse 8 tane kaçak atla koşsun fark etmez, çıkar bitirir, bekler bitirir. Şampiyonlar yüreğiyle koşuyor nitekim. Bize de bugün banko yazmak düşüyor. 

Oğlum Serkan'ın kalitesi biliniyor.  Hazırlıkları da beğeniliyor. Çeko Dayı da formda. Curtaralo arka arkaya kazansa da bu koşuda en fazla sigorta görevi görür. Onu da büyük kuponlara yazarız. 

Son ayak yine mercimek çorbası gibi. Ben kapattım ama az at yazacak olanlar Muhsin, Alsancaklı ve Gezegen üçlüsünden vazgeçmesin. 

Verilen emek, harcanan zaman karşılığında sizden beklentimiz çok düşük. Ufacık bir destek, hepsi bu. Teşekkür ediyorum, bol şans diliyorum.


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

5.2.7.3.1.6
3 AYNİŞAN // 9.4
6.2.3.4.9
3 GOOD CURRY BANKO
4.1 // 3
10.12.11.8.6.4.5.1

33.6 TL // 151.2 TL