Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün ne oldu yeğen biliyor musun? Üstün tarih bilgim olmasa bilmen mümkün olmayabilir. Kerkük'te Türkmenleri kestiler. Onları çocuk, bebek demeden kestiler haberin ola. Sene 1959 yeğenim, o zaman dedem durumu haber alır almaz çifteli tüfeğini sırtına takmış. Gördüğün ilk kamyona kaçak binip sınırdan geçmiş. Irak'ta peşmergelerle mermisi bitene kadar çatışıp sonra da yalın kılıç devam etmiş. Anlattığına göre 1238 tane peşmergeyi yok edip kulaklarından künye yapmış. O künyeleri de İstanbul'da bitirimlere satmış. Oradan gelen parayla da şimdi oturduğumuz apartmanı almış. Bu gizli bilgileri her yerde anlatmam haberin ola. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım top secret bilgilere göre bugün Gürsuhan geçilmezmiş. Ildırlı da kazanırmış ama sen yine de yanına dinamit lokumlarından birini yaz, dedi. Gözlerinden öperim Cemo yeğen. 

Yeğenim son zamanlarda uykularım kaçıyor. Geceleri uyurgezer gibi evin içinde dolanıyorum. Beynimde türlü düşünceler var. Siganfu'ya gidip Çin Sarayı'nı basmayı planlıyorum. Osman Batur'un torunu olduğum söylentileri doğrudur. Türklük damarlarım kabardı. Askerlik ruhum canlandı. Eski günlerimi arıyorum. Aksiyonsuz yaşayamıyorum. Adrenalinsiz duramıyorum. Yeğen burnumda kan kokusu var. Çin Sarayı'na vereceğim baskında yanımda olmak isteyenleri buldum. Her an her şey olabilir. 

Haydi bakalım yeğenim sen de elinden geleni yapıp Dayının cebini şişir. Gözlerinden öperim. Şansın bol ola. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

9.10.2.1.5.6.7
4.5.3.2.10
2.3.7 // 6
6 ILDIRLI // 3
6.8.5.2 // 1.3.10
3 GÜRSUHAN BANKO

29.4 TL // 137.2 TL