Dün şanssızlığımızı kırdık abilerim. Az da olsa yakaladık. Gidişat Uzmanı Kral Sinan Sertaç geri döndü. Duyanlar duymayanlara söylesin!

Abilerim bugün 15 Temmuz. Önceleri senaryo dediğimiz ama sonraları Türkiye'yi ele geçirme planlarının sonucu olduğunu gördüğümüz bir olay. Her yanımız kuşatıldı. Akdeniz'de, Suriye'de düşman kol geziyor. Her zamankinden daha çok kenetlenip dimdik durmalıyız. Bizi kimse bölemez Allah'ın izniyle. Sağolun. 

TOMİRİS

İşte Tomiris için tam istediği gibi bir grup. Çıktığı gibi bitirir. Kralını tanımaz. Ben koşsam, beni tanımaz. Ne Jettay ne Super Steel ne de Pastor onu yakalayamaz. Tek rakibi F-16 olur. Bankolar bankosu. 

ATEŞBİBİ - ULUBAŞ- EKÜRİLER 

Aşağıdan yukarıya, yukarıdan aşağıya bu koşunun başı da sonu da belli. Kocakaya gelmiş, Özcan gelmiş, Selim gelmiş. Gerisi boşa gelmiş. Ateşbibi, Ulubaş bir de eküriler arasında geçecek yarış. Keyifle izleyeceğiz kimin kazanacağını.ŞAHİNBEYEmekyemez, koşunun liderliğini kafadan alır. Peşine ötekileri takar. Babayega onu takip ederken arkasında Kızıldev ve Suvla Point, onların da dibinde Şahinbey olur. Son viraja çıkıldığında ön tarafa sarkan Şahinbey liderliği alırken onun peşinden de Suvla Point gelir. Ama Emekyemez de mücadeleyi bırakmaz. Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

4.3.6.5.8.9.11.1
6.8 // 1.3
5 TOMİRİS BANKO
1.11.10
3 ŞAHİNBEY // 5.1
1.2.4.5.9.3

20.16 TL // 120.96 TL