Abilerim, iki gündür yıkıyorum. Demişler ki Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç artık yok, o artık öldü; söyleyin onlara KRAL geri döndü! İki günde iki altılı buldum. Toplam 860 TL aldık. Ama bunlar benim dişimin kovuğuna yetmez. İş başa düştü. Bundan böyle altılı bulup bu siteyi ayakta tutacağım gibi görünüyor. Sinan Sertaç kavgadan kaçmaz, mücadeleden vazgeçmez. Asla pes etmez! Nalkapon Dayımın da dediği gibi: Bu böyle biline!

COOGER - BITCOİN

Gloin her zamanki gibi bu koşuda da liderliği alır. Hemen arkasından El Nino ve Royal Avşar gelir. Arkalarında Hot Chocolate, peşinde Bitcoin ve dibinde Cooger olmak üzere koşunun ilk 1300 metresi geçilir. Son 800e doğru Royal Avşar bir ara Gloin'e baskı yapar ama Gloin de pes etmez. Son 600-400 arası geçilirken El Nino bu kez kendini belli eder. Bu üç at önde buluşurken ortaya Bitcoin ve en dışa da Cooger çıkar. Son 200 geçilirken önde El Nino ve Royal Avşar kalmıştır ancak birbirini sürükleyen Cooger ve Bitcoin bir anda transit şekilde ikisini geçip potoya süzülür. Kazanan aynadan çıkacak sonuçla belli olur. 

OPORTO

Oporto üç kere koştu, üçünde de ikinci oldu. 1000 metre çimdeki 58 saniyelik derecesiyle de bunları dinazorus gibi ezer geçer. Çiğner hepsini. Aman diyeyim Özcan abim kötü binme. Hep de bana denk gelir senin saçma sapan binmelerin. Eğer kazanırsan ben bu altılıyı cebime koyarım. 

TAMERŞAH - ULTRA 

Tamerşah en son kimlerin dibinde üçüncü oldu. Bugün Ultra her zamanki gibi koşu başlar başlamaz kafayı alıp farkı da biraz açarak kaçacak. Onun süratinde bir at yok bu yüzden son metreye kadar o kaçar, öbürleri de yakalamaya çalışır. Tamerşah da sinsice dördüncü veya beşinci giderek son metrelerdeki o bitirici ataklarıyla Ultra'yı atlatmayı deneyecektir. 

Size güveniyorum. Sağolun, bol şans. 

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

1.3.5.4.7
2.3.7.4.1
5.4.1.6.2
2.1 // 6.5
6 OPORTO BANKO
2.5 // 1.15


35 TL // 140 TL 

112 TL