Birkaç gün soluklanmak amacıyla kendimi geri çekmiştim. Bugün bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Sinan Sertaç kardeşim üst üste altılıyı buldu. Dün de 2 misli oyunu beşte kalmış. Yakında büyük bir oyun vurur.

İlk ayakta, Sıkıntı Yok her zaman bu gruptaki atlardan bir gömlek üstün olmasıyla ilk şansı hak eden bir at. Ancak hem ilk ayak hem de kısa vade yarış olması insanı şüpheye düşürüyor. Bu yüzden son kazandığı koluyla Avcıcuma, daha önce çimde iyi gruplarda iyi koşan Zekidayı, kumdaki güzel yarışlarının bildiğim ve çimde de iyi koşmasın beklediğim Lüleburgaz, İstanbuldaki yarışlarıyla  Ağanarlıca ve Tolga'nın bindiği Kayaların Muhsin ile ilk ayak kapatılabilir. 

Point Shot artık günü gelenlerden. Şartlı yarışta ikinci olduktan sonra madende koşacağı günü beklemeye başladım. İbrahim Halil Ketme de ata iyi biniyor. Orjini de çok iyi bir at. Kısa vadeli yarış koşacak kadar kaliteli. Bence bugün maceraya başka ayakta girip burayı banko yazarak kazanması halinde bu işi bitirelim. 

Filibeli, gerçekten çok iyi bir at. İstanbulda güçlü atlarla koştuğu gün sahadan tam not aldı. Aynı şekilde Tayyiphan da ona yakın bir kaliteye sahip. Bu iki aafkan bu rakipleri sıyırır gibi geldi bana. Yerim olduğundan bombadan Cuthroat yazarım. Geçen sene bir yarışıyla aklımda yer etmiş. 

Cheri Cheri Lady, çok süratli bir at. Bu yarışa bakıldığında bu kısrak kadar tempoyu yüklseltebilecek bir rakibi de yok. Saadettin de İstanbul'dan atlamış gelmiş. Bursa pisti bazen bu atlara ters geliyor. Bu yüzden de rakip aramak yararlı olabilir. Yine de küçük oyunlarda tek yazılması gereken bir safkan. 

Torosdağı bir seri yaptı, sonra da ortadan kayboldu. Fakat kalite kalitedir. Bu yüzden bizim yapmamız gereken şey ilk olarak ona şans vermek. Ben bu ayağı çok sıkıntılı buluyorum. Bu yüzden de neredeyse tüm atları yazarak rahat bir yarış izleyeceğim. Az atla geçmek isteyenler, Efeyürek, Gülenyüz ve Ninoşunoğlu'nu yazabilirler.

Geldik son ayağa, Kekova ve Dont Worry  tecrübeleriyle ön plandalar. Bu da Bator orjiniyle göze batıyor. İlk defa koşsa da Airdrop hakkında olumlu şeyler duyduğum bir at. Aynı şekilde Life To Life da çok ilgi çekiyor.Bir Tek Bir Banko Bursa At Yarışı Tahminleri 

1.2.5.8.7.9
4 POINT SHOT BANKO
7.3 // 9
7 CHERİ CHERİ LADY // 3.6
1.4.5.7 // 2.3.6
7.3.1.14.11

28 TL // 147 TL