19 Temmuz Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

3 yorum

CHERİ CHERİ LADY

Koşu başlar başlamaz Cheri Cheri Lady liderliği alır. Alaçatı Ağası peşine takılır. Arkalarında Jettay, sonra Oradinario, peşinde Demirbüken, en arkada da Birdello ve İmpulsive şeklinde son 800 geçilir. Buradan sonra Alaçatı Ağası ataklarını hızlandırsa da Cheri Cheri Lady hâlâ tempoyu belirleyen at konumundadır. Oradinario ve Demirbüken de onlara yaklaşır. Bunlardan Demirbüken bir ara Cheri Cheri Lady'yi yakalar ama geçemez. 

BU DA BATOR 

Bu Da Bator muhteşem orjinli at. İstanbul'da üçüncü olduğunda gözüme girdi. Nurettin abim de Bursa'da güzel at biniyor. Bugün de ondan en az bir yarış bekliyorum ama iki de olabilir. Sağı solu belli olmaz. Biz küçük oyunlarımıza Bu Da Bator'u tek yazalım, sonrasında da keyfimize bakalım. 

Abilerim bilgisayarın başına oturdum, desteklerinizi bekliyorum. Anbean takip ediyorum. Elinize sağlık. Bol Şans. Sağolun.


Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri 
1.5.2 // 7.8
4.16.6 // 11.18.5
3.7 // 8.9.6
7 CHERİ CHERİ LADY BANKO
2.4.5
3 BU DA BATOR // 7.1.11

3.88 TL // 126 TL 

3 yorum :

  1. Reklam tıklamadan anamız ağladı bugün altılıyı bulmassak gidișat uzmanı sana gönül kırgınlığım olacak hayellerimi yıkma tatil için para lazım sevgiyle kalın.benim favorim sensin sana inanıyorum...

    YanıtlaSil
  2. sinan kardeşim 2 ayak 8 nolu atın hiçmi şansı yok. galop mükemmel jokey mustafa çiçek at sabibi kurtel orjin tam çim yorumlarsan sevinirim..tşkler

    YanıtlaSil
  3. Sinan haydi artık bitir bu işi bu hafta sonuna kadar sana güveniyorum sağlam teklerini patlat. Evi yaptıramıyorum 25 senedir dökülüyor kapı pencere haydi sana destek devam edecek tüm reklamları tıklayacağım.

    YanıtlaSil