İlk koşunun incileri The Perfect Show ve Anakın. İkisi de daha ilk koşularında kaliteli atlar olduklarını gözümüzün içine soktular. Artık onları es geçebilmek çok zor. İkisinin de jokeyi kaliteli, çalışmaları iyi. 

İkinci koşuda Ayderkızı ve Elenaz da sahanın incileri. Özellikle Ayderkızı çok beğenilen bir at. Elenaz da hazırlıklarıyla güven veriyor. Orjin bakımından da birbirinden ayrılmaz atlar. 

Bütünay, çok iyi duruma gelmiş. Akın da atın içini dışını biliyor. En son yarışında da bu mesafede yine onunla kazanmıştı. Bugünkü rakipleri de tam ağzına layık diyebiliriz. Ben çok güveniyorum. Birkaç yerden de olumlu şeyler duyunca banko yazıp geçtim. 

Alpha Kurt, sorunlardan dolayı koşulara biraz geç dahil oldu ama katıldığı üç yarışa baktığımız zaman Açık 2, Grup 2 ve Grup 1de sırasıyla 4-4-3 şeklinde bir totosu olduğunu görüyoruz. Bugün artık hak ettiği birinciliği almaması için sebep yok. Rakipleri de Gazi'de filan derece yapmış atlar. Gücünün sınırlarını gösterecektir. 

Angels Boy, yetenekli bir attır. Bunu da son Grup 1de gösterdi. Saadettin de hakkını vere vere bindi. Bu koşuda Gazi beşincisi Matbaacı'nın yanında, Angelsboy'la kafa-boyun bitiren King Of The Sun ve Grashof'u da eklersek rahat rahat izleriz. 

İkinci şartlı yarışta Karataş'ın bindiği Bahar Gözlüm ve Selim'in üzerine düştüğünü öğrendiğim Acele Etme ikilisini ön planda tutuyorum. Çalışmalar bakımından da rakiplerinden üstün durumda olan safkanları ufak oyunlarda şans alabilecek atlar. 

Son ayağa gelecek olursak buradaki rakiplerine oranla daha formda gördüğüm Kartalkız artık hasret kaldığı birinciliğe kavuşabilir. Arka arkaya iyi gruplarda yaptığı güzel yarışlardan sonra Müslüm de binmiş. Haydi bakalım, ayakları düz bassın da yüzümüzü güldürsün..

Siteyi desteklemeyi unutmamanız dileklerimle. ŞANSINIZ BOL OLSUN.
Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.1 // 5.3
1.4 // 3.2
4 BÜTÜNAY BANKO
9.1.11.10.4.7.6.3
1.4.9.3.2
2 ALPHA KURT // 6.1

11.2 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

9.1.11.10.4.7.6.3
1.4.9.3.2
2 ALPHA KURT // 6.1
2.5.4.7
2.1 // 7.4
12 KARTALKIZ BANKO

22.4 TL // 134.4 TL