İlk ayakta Royal Capucino, üçüncülüklerinden sonra yükselen formuyla beraber Ayhan Kurşun'un da binmesiyle ilk ayakta riske çağırıyor. Çalışmalarındaki görüntüsü de beğenilen safkanla riske girilebilir. 

Altınonur tam grubunu bulmuş. Danyal Kaya kardeşimiz de bugün şanslı atlara biniyor. Bunlardan bir ya da birkaçıyla potoyu önde geçmesini bekliyorum. Yazağası da kaliteli bir tay ama şanssızlıklar yaşadı. Korbareco, Hışman'la başka bir tay gibi koşabilir. Kutluşahım, günün sürprizini yapması beklenen at.

Maiden yarışta Kırmızıbahçe'nin ismi çok duyuluyor. Orjini de iyi olan bu safkan ilk koşusundan beri dillenen ama bir türlü kazanamayan bir safkan. Bugün artık bu şanssızlığına son verebilecek durumda. 

Rocket Girl, Selim'in tek yarışa gelmesiyle ilgi çekici durumda. Elfidam Tolga'yla iyi koşuyor. Penguen de birinciliği kokluyor. Biz bu üçünü buraya yazalım ve neticeyi bekleyelim. 

Mavrova, Hanoy ve Gülümsüncan arasında geçmesi beklenen bir koşu izleyeceğiz. Ben de bu üçünü yazarak neticeyi bekleyeceğim. İki  iyi jokey ve bir iyi aprantinin bindiği safkanlardan gününde olan kazansın. 

Son ayaktan sürpriz çıkacağı düşüncesi ağır basıyor. Makinist koşusunun sigortası gibi duruyor. Onu yazalım ve sürprizde tuttuğumuz safkanları ekleyelim. 

Siteye destek verenlere teşekkür ederim. Şansınız bol olsun. 


Bir Tek Bir Banko Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

5 ROYAL CAPUCINO // 9.1.2
1.3.10.12 // 7.2
8 KIRMIZIBAHÇE BANKO
8.4.1
8.6.5
13.4.2.8.11.15.14.9

31.5 TL // 120.96 TL