DERİN MAVİ

Yarış çok yavaş gidecek. Bu yüzden de Derin Mavi liderliği alabilir. Peşinde Şimşekberk sürüklenir. Kelemer peşlerinde ilerlerken Bülent onların yanında olur. Mahzunkral arkalarında, Zavallı Çocuk onun izinde ve Pala Salih daha geride izler. Efil Efil de sonlarda takipte kalır. Derin Mavi aldığı liderliği kimseye vermeye niyet etmez. Sonlarda Efil Efil ve Şimşekberk iyi sprint atarlar ama bence geçemezler. 

AEGEANS DREAM

The Black Stallion koşu başladığında liderliği alıp birkaç boy fark yapacak. Peşinde Bordeaux, arkasında Bay Patron ve Oğlum Delil, onların da gerisinde Aegeans Dream olacak. Daha sonra Ring Of Fire, yanında Sparrow Hawk, geride de La Pregrina gidecek. Son viraja gelindiğinde önde bir toplanma olur ve Bordeaux ile Ring Of Fire ikilisi The Black Stallion'u yakalar. Bu esnada Aegeans Dream kendisini gösterirken La Pregrina da aradığı yolu bulur. Sonlara doğru özellikle ikisinin çok güçlü atakları görülür. Bunların arasında kazanmaya en yakın duran da Aegeans Dream. 

HASANET

Hasafet'in kardeşi, ekürisi var, çalışmaları da güzel. Özcan Yıldırım abim de binmiş. Daha ne olsun be abilerim? Banko yazalım, sırtımızı yaslayıp izleyelim. 

Destek olan ellerinizden öperim abilerim. Sağolun, varolun. Bol şans. 


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

3.5.6.9.10.4
1.2.5.6
2 DERİNMAVİ // 4.7
3.2.5.1.6
5 HASANET BANKO
5.2.1.3

44.8 TL // 134.4 TL