OZANŞAH

Start verildiğinde en önde Madalyon, Pratik Nevzat, Döver ve Ozanşah buluşacak. Bunlardan kilo avantajı olan Madalyon liderliği kapacak ve peşine de Ozanşah'ı takacak. Arkasında Döver, Pratik Nevzat; daha sonra Hüradam, Asil Rüzgar, arkalarında Çakmakşah ve Berkuk, geride de Yakutiye olacak. Düzlüğe çıktıklarında da önde Madalyon hâlâ liderken birden Döver yanına gelecek ama dışarıdan da Ozanşah saldıracak ve hepsinden sıyrılacak. Farkı da iki boya çıkarırken bu kez geriden Çakmakşah, Hüradam, Yakutiye ve Berkuk'un sprinti başlayacak. Ancak çok inatçı olan Ozanşah hiç kimseye boyun eğmeyecek. 

FIRTINA VADİSİ - ULTRA - GÖKÇE EFE

Ultra yarış başlar başlamaz liderliği alırken hemen arkasında Asibilgin olacak. Ezharbey önlere sokulurken Fırtına Vadisi bunların peşine takılacak. Daha sonra Marengo ve Fatihbaba ve biraz arkalarında da Gökçe Efe olacak. Atlar son 600 metreye doğru gelirken liderliğini koruyan Ultra'nın hemen yanına Fırtına Vadisi hamlesini yapacak. Bu iki at ilerlerken bu kez de Gökçe Efe onları yakalamak için sprintine başlayacak. Biraz geriden Marengo ve Fatihbaba da kendisini göstermeye başlayacak. 

LILI MARLEEN - DEM DEM - YİĞENİM ÇAĞAN

İlk koşusunda ikinci olan Lili Marleen'i çok beğendiğim abilerim. Aynı şekilde Yiğenim Çağan da harika koştu. Benim buradaki sürprizim Dem Dem olacak. Galoplarına baktım çok beğendim. Bu ayağı, küçük kuponda üç atla geçeriz gibi.

Destek verirseniz çok mutlu olacağım abilerim. Ellerinizden öperim. Sağolun. Bol şans.  


Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

1 OZANŞAH BANKO
5.2.1.4
6.3.7 // 9.5
1.7.2
7.2.9 // 3.4.5
2.1.15.4.5.3

37.8 TL // 151.2 TL