JUSTICE FOR ALL

İlk yarışını rahat kazandığında gözüme girdi. Bu defa Selim Kaya abim de binmiş. Galopları çok güzel, derecesi çok güzel. Çıktığı gibi bitirirse şaşırmam. İlk altılıdaki tekimdir.

TAYKUT

Gönlümün şampiyonu Taykut... Oğuzboylu liderliğe oynayacak. Arkasında Özbilden ve Dedeseydo ilerlerken Bekir de gerilerinde olacak. Taykut da bunların arkasına yatacak. Egeberk ezeli rakibi Taykut'un yakasından düşmeyecek. Diplerinde Şenhan ve Tangöze, sonra Gölgeyele ve Özekan şeklinde yarış ilerleyecek. Son 800 geçilirken yarış iyice kızışır. Oğuzboylu farkı 2-3 boy olarak korurken hemen dışına Egeberk akar. Taykut da adım adım onu izler. Dedeseydo da çoktan ön gruptadır. Son metrelerde Taykut liderliği ele geçirirken bir yandan Egeberk saldırır bir yandan da Oğuzboylu mücadeleden vazgeçmez. Taykut hâlâ liderdir ve gerilerden de Tangöze sprinte kalkar. Ancak hiçbirinin gücü onu geçmeye yetmez. 

MISTER GÖRKEM 

Hasafet liderliği isterken hemen arkasından Finesse saldırır. Avukat onları çok kaçırmadan takibe koyulur. Bunların gerisinde Rhythm Divine, Distant Shining ve Sharpa dizilirken Mister Görkem ve Katma Değer de en gerilerdedir. Düzlüğe gelindiğinde Finesse gelip Hasafet'e yapışır. Avukat yarıştan koparken Distant Shining de izlerini sürer. Rhythm Divine orta kulvardan saldırırken Katma Değer içeriden dışarıya çıkmak için yol arar. Mister Görkem ise çoktan en dışı kapmış ve sprintine başşlamıştır. Son metrelerde önde Finesse kalırken Rhythm Divine ve Distant Shining'in güçlü hücumları görülür. Ancak en gerilerden de Mister Görkem freni boşaltıp sprinte kalkacaktır. Son 50 metrede gelip hepsini geçişini izleyebiliriz. 
Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.3.7.1.5
3.9.10.11.4.2
2 JUSTICE FOR ALL //  3
3.2.6.7.5
6.2.5.3.4.1
9 TAYKUT BANKO

126 TL 

2. ALTILI

3.2.6.7.5
6.2.5.3.4.1
9 TAYKUT BANKO
6 MİSTER GÖRKEM // 4.1.7
4.1.11
10.11.2.3.1

31.5 TL // 126 TL