GOOD CURRY


Şampiyonun dönüşü. Bu mesafede kralı gelse boyun eğmez. Kopar gider. Karafırat yarışın başında saldıracaktır. Seventh Sense de onun izini sürer. Ama Good Curry hiçbirine fırsat vermez. Çıktığı gibi çok rahat kazanır. Tam da 1200 metre, galop gibi yarış. Üstelik açık grup koşu olacak. Ayakları sağlam bassın. 

PERİ LİNA

Prenses de Dubai'den geldikten sonra geri dönüşü muhteşem olanlardan. Aslında uzunda rakibi yoktur ama dişi yarışı patladığında altılı para verir. Bu kaide bozulmaz. Herkes de bilir. Funny Familiar start verildiğinde aldığı liderliği korumaya çalışırken peşinde Kurtellerin atı Run For Derya olacak. Peşlerinde Tatvan İncisi, içinde Black Chinese , onun da yanında Miss Helin gidecek. Sonlarda da en gerilerden kraliçe Peri Lina'nın sprinti görülecek. Dediğim gibi, bu yarışı patlatmalıyız. 

LUPO UNO

Lizas kaçar, Kekova kovalar. Sonlara kadar bu iki at önde gider. Wolfs Creek onların izini sürerken Best Of Hazal peşlerinde olur. Prenses Golda pusuda yatar. Lupo Uno arkalarına yatar. Son düzlükte dananın kuyruğu kopar. Lupo Uno ve ekürisi Wolfs Creek saldırılarını artırıp tüm rakiplerinden ayrıldıktan sonra aralarında kimin kazanacağına karar verirler gibi. Sinan Sertaç İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.1.6
4.2.3.1.5
1 GOOD CURRY BANKO
5.1.2 // 3.4.6
4 LUPO UNO // 6.7.5
2.3.1.5.4

15.75 TL // 126 TL