En Son

Post Top Ad

8 Temmuz 2019 Pazartesi

08 Temmuz Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana müthiş bir Bursa kurgusu yaptım. Özcan Yıldırım yeğenimin şov yapması an meselesi haberin ola. 

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarata göre Oradinario'nun geçilmesi mümkün değilmiş. Özcan Yıldırım yeğenim sırf ona binebilmek için sabah erkenden Esenler Otogarı'na gidip Bursa'ya biletini almış. Rahat etmek için tek kişilik koltuk seçmiş. Yolda dondurma ikramı olmuş. Enerjisi tammış. Bursa'ya gelir gelmez de İskender'ini yemiş. Karnı da tokmuş. Artık onun kazanmaması mümkün değil. 

Yeğenim cebim boşaldı. Sen de dolması için bir şey yapmıyorsun. Moralim her gün biraz daha bozuluyor. Konsantrem sıfır. Eskiden böyle miydin yeğen? Değildin. Sayfama girer, müthiş kurgumu söğüşler, sonra da desteğini yapardın. Ben de o paralarla mahalledeki öksüzleri sevindirirdim. Keyfim yok, canım sıkkın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

4.3.5.1
2.5.4.3
1.2.7.6.4
8.3 // 1.2
4 ORADINARIO BANKO
3.2 // 7.4

33.6 TL // 134.4 TL 

1 yorum:

  1. nalko sen gerçekten at yarışını bilmiyorsun hergün ekip olarak 150 tl ye yakın tahminler yapıyorsunuz aylardır bir altılı yakalayamadınız eğer şahsen her yarışta 100- 150 tl lik tahmin yapacağım hafta 14 yarıştan size en az 3 tanesini yakalamazsam altılıyı bırakırım gereksiz atları yazarak tahmininizi şişiriyor yazmanız gereken sürprizlere yeriniz kalmıyor. Sürekli yanlış tekler tüyolar veriyorsunuz. Size bu işin formülünü 2 defa uzun uzun anlattım halen bildiğinizden geri kalmıyorsunuz her günde nalko dayı mangalda kül bırakmıyorsun bu ne yüzdür anlamış değilim her gün yatılır mı? salak işi az bilene versen 150 tl ye haftada bir altılı yakalar ya sizde hiç sıkılmak yok insanla dalga geçiyorsunuz ondan sonrada sayfama neden girmiyor reklam tıklamıyorsun diyorsun yarış sever tıklar mı hiç Allah aşkına bende artık tıklamıyorum

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar