En Son

Post Top Ad

1 Ağustos 2019 Perşembe

01 Ağustos Nalkapon Ankara At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün zımba gibiyim. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Ankara kurguma Dürbün Necdet'in istihbaratını da ekleyip tevziyeye doğru yürümeye başladım. 

Dürbün'ün dediğine göre bugün Hopeful kazanacakmış. Onu padokta otlarken görmüş. Çok keyifliymiş. Seyisi de gizli bir görüşme yapıyormuş. Bu görüşmede demiş ki ben neyim var neyim yoksa basıyorum abi, siz de evi satın. Sonra yürümeye devam etmiş. Galoptan dönen Tumbul Çiçeği'ni görmüş. Çiçek gibiymiş maşallah. Işıl ışıl parlıyormuş. Kazanmamam için bir sebep yok, der gibi yürüyormuş. Onu gören seyislerin yüzü gülmüş. Hopeful'u da tek atıp üçlü ganyan oynayacaklarmış. 

Bu aralar neşeliyim yeğen. Kurbanlıklarım bitti. Pentagon bile benden aldı kurbanı. Vatikan'daki papaz dostum Akustin, geçen gün arayıp gönderdiğim deve için teşekkür etti. Ben de ona ''Bana bak Papaz Akustin, artık doğru yola girip müslüman olmanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Gönderdiğim devenin boynuna astığım kolyeyi çıkar, içinde kelime-i şehadet yazıyor. Onu üç kere oku. Sünnetini ol, sonra da dinimize geç. Yoksa bir gece ansızın gelebilirim.'' dedim. Korkudan ne yapacağını şaşırdı. Papa'nın da tehdit etmemden sonra kara kara ne yapacağını düşündüğü istibaratını aldım. Yakında hepsini İslam'a geçireceğim. 

Haydi bakalım yeğen. Buraları çok boş bıraktım. Bundan sonra Dayın ne derse onu oyna. Tevziyeyi almamız an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Cebimi şişirmeyi unutma. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

4.8.1.3
4.2.3.1.6
4.3.5.6
1 HOPEFUL // 2.5
1.3.7.2
4 TUMBUL ÇİÇEĞİ BANKO

44.8 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar