KARAÇELİK

Şu gruba bakıyorum da abilerim ya Karaçelik kazanır ya da çarşı çok karışır. Özyel liderliği alırken hemen arkasında gitmesini beklediğim at Turbocu olacak. Peşlerinde Boztepebeyi ve arkasında da Montego olacaktır. Akarnejat bunları çok kaçırmaz. Asil Rüzgar da başlarda iyi yer kapsa da öndeki tempoya girmemek için biraz arkada bekler. Yakutiye yine aynı şekilde davranır. Karaçelik ise en geride pusuya yatar. Atlar son düzlüğe geldiğinde öndeki atlarda biraz yorgunluk görünmeye başlar. Akarnejat temposunu artırıp ön tarafa sarkarken Asil Rüzgar da konumunu alır. Bu sırada Montego'nun da sprinti başlamıştır. Tüm bunlar olurken en geriden dışa çıkan Karaçelik'in de çok kuvvetli sprinti başlayacaktır. Bence abilerim sonlarda Karaçelik bu işi bitirir ama o gelmezse de koşu karışacaktır. 

HOPEFUL

Duello koşu başlar başlamaz liderliği alıp süratli bir şekilde kaçmaya başlayacaktır. Arkasında Violin Sonata ve sonra da Kephissos takip edecektir. Arkalarında Hopeful ve Miss Nilay ikilisi izleyecektir. Son düzlüğe doğru Duello liderliğini korumaya çalışırken Violin Sonata bastırmaya başlayacaktır. Son 300 metreye bu iki at liderlik çekişmesiyle girerken peşlerinden gelen Hopeful da ufak ufak temposunu bulmaya başlayacak ve güçlü sprintini atacaktır. Son metrelerde güçlü gelecek olan Hopeful'un bu iki rakibini atlatıp kazanabilme şansı çok fazla.

TUMBULÇİÇEĞİ

İlk iki koşusunu da kazanan Tumbulçiçeği, benim gözümün çiçeği oldu. 8 boy fark atıp 1300 metrede 1.31 yaptı. Burada en büyük rakip gözüken Mihmanlı'nın 1400 derecesi 1.40 görünüyor. Tumbulçiçeği eğer son yarışında kendini zorlasa 1.29'a yakın derece yapabilirdi. Yani abilerim yine arada derece farkı var. Çok rahat kazanması lazım gibi geliyor bana. Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

4.8.3.1 // 2.7
4.2.6.1.3 
2.3.5.6
1 HOPEFUL // 2.4
1.3.2.5.7
4 TUMBULÇİÇEĞİ BANKO

28 TL // 126 TL