Vancouver hem çimde hem de kumda iyi koşuyor. Bugün duyduğuma göre safkan çok hazırmış. Son koşularına da bakılınca grubun en hazır, en iyi duurmdaki atı denilebilir. Kuponumda yer kaldığından bu ayakta sürpriz arayacağım ama küçük oyunlara tek de atılabilir. 

İkide iki yapan Tayyiphan koşmaya ilk başladığında hakkında konuşulanlar çok farklıydı. Sakatlanınca, tüm bunlar sözde kaldı. Şimdi yeniden formunu buldu. Proxy çok kaliteli bir başka at. Hışman da iyi biniyor. Victory Flight bu durumuyla sürpriz yapabilirmiş.

Alpha Kurt, beş ay ara verip arka arkaya dört tane grup yarışa çıktı. Bunlardan  Avrupa Birliği, Kısrak ve Nene Hatun koşularında tabelaya girdi. Özdemir Atman Koşusu'nda yakın aralarla altıncı oldu. Şimdi ise kendi ayarında bir grupta ve formda koşacak. Ben bugün kazanacağı hususunda ciddi duyumlar aldım. İnşallah bizi yanıltıp şaşırtmaz. Biz de bu altılıyı buluruz. 

Big Name ve Latika gruptaki diğer atlardan daha tecrübeliler. Zaten diğer hepsi daha yeni koşan ve tam olarak kendisini gösterememiş atlar. Bu iki atın dışına çıkması halinde her şey olabilir. 

Dördüncü ayakta Gurbet Ateşi ve Tumbul Çiçeği, iki Kaizbert için diyecek söz yok. Bugün ikisi arasında geçecek bir yarış olduğunu sağır sultan bile biliyor. Karataş'ın sihri mi yoksa Tumbul Çiçeği'nin gücümü daha ağır basacak göreceğiz. 

Ateş Hattı, bugün Gökhan Kocakaya'dan kazanmasını beklediğim üçüncü at. 10 yarışıl programa Kocakaya damgası vurulabilir. Safkan İstanbul'dan bunun gibi bir grubu geçtikten sonra Ankara'da üçüncü oldu. Kocakaya da böyle atlara boş yere binmeyen bir jokey. Çalışmaları da iyi olduğundan kazanması normaldir. 


Bir Tek Bir Banko İstanbul At Yarışı Tahminleri


1. ALTILI

3.5.4.10.2
1 VANCOUVER // 4.5.3
5.3.6
1 ALPHA KURT BANKO
9.8.4.2.1.6
3.4.1.7.8

31.5 TL // 126 TL

2. ALTILI

9.8.4.2.1.6
3.4.1.7.8
1.7 // 3.5
1.2 // 5.3
7.5.8.1
2 ATEŞ HATTI BANKO

33.6 TL // 134.4 TL