Abilerim pılımı pırtımı toplayıp her şeyi bırakacaktım ama Nalkapon Dayım beni ikna etti. Kurdun olmadığı yerlerde çakallar türer yeğen, dedi. Paralı sitelerin pusuda beklediğini anlattı. Türkiye arkamızda merak etme yeğenim cebimizin şişmesine az kaldı, dedi. Ben de savaşmaya devam kararı verdim. Artık her gün eskisinden daha çok saldıracağım. 

BABAYEGA - GRAY TAİL - EAGLE PAW

Koşu çok hızlı başlayacak İnto, Irmak Prenses, Black Ball ön tarafta buluşurken arkalarında da Gray Tail olacak. Peşinde Babayega, gerisinde de Eagle Paw bekleyecek. Öndeki üç at son 400 metreye kadar yarışı götürse de buradan sonra Babayega, Gray Tail ve Eagle Paw üçlüsü kopup gelirken rakiplerinden de ayrılıp aralarında bir çekişmeye başlayacaklar. En iyi olan kazanacak.

THE DAUGHTER SUN


Koşu başladığında Filibeli ve Tomiris ön tarafta göreceğimiz iki at olacak. Peşlerinde Çıksalın sürüklenirken arkasından da The Daughter Sun gelecek. Geride de Lhazareen ve Molto Bene olacak. Koşunun son 400 metresinde Çıksalın önlere daha da yaklaşırken Filibeli de Tomiris'le kafa kafaya gelmiş olacak. Öndeki bu atların mücadelesi kızıştığı esnada The Daughter Sun beklenen sprintini yaparken daha geriden Molto Bene de gelmeye çalışacak ama onun gücü bütün atları geçen The Daughter Sun'ı yakalamaya yetmeyecek. 

CESUR MİRZA


Mazlumzülfikar kimseye liderliği bırakmayacaktır. Onun peşine Lüleburgaz takılırken Son Muharrem ve Kutluşhanım peşlerine düşecektir. Shehzade ve Bağrıyanık da takipte olacaktır. Kral Artur gerilerinde, Boraltan diplerinde ve Gölgeyele de arkalarında olmak üzere son 800 geçilecektir. Zeki Dayı ise en gerilerde fırsat kollayacaktır. Artık son 400e gelindiğinde koşu tamamen kızışacak ve Cezur Mirza bir anda kendisini gösterip liderliği alacaktır. Buradan sonra Zeki Dayı, Gölgeyele ve Boraltan'ın sprinti görülse de Cesur Mirza'nın hiç kimseye liderliği vermeyeceğini düşünüyorum. 


Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

6.8.9.5.2
5.2.3.6.4
4.2.1
6 THE DAUGHTER SUN BANKO
9 CESUR MİRZA // 5.2.1
1.13.4.8.9.14

31.5 TL // 126 TL