ASİL RÜZGAR


Hiç kaçak at yok. Asil Rüzgar liderliği kafadan alır. Peşine Bülent'i, Babadağınoğlu'nu, Yakutiye'yi takar. Son metreye kadar da liderliği vermez. Arkasındakiler değişir, sıralama değişir ama Asil Rüzgar'ın liderliği değişmez. Bir-iki boy farkla bu yarışı kazanır. 

GÖKLERİN GÜLÜ - GELKIZ

Abilerim bu Göklerin Gülü'nü iyi inceledim. İyi çalışmış, orjini güzel bir at. Diliran'ın kardeşi daha ne olsun. Bir de Gelkız var. Ondan da ümitliyim. Çalışmaları çok güzel. Galiba burada iki atla da geçebiliriz ama sürpriz gelirse de Dayımın dediği gibi cebimiz şişer. Bekleyelim görelim. 

GÜMBÜR GÜMBÜR - ÇELİKKALKAN - IŞKINAT

Çelikkalkan zaman zaman olduğu gibi liderliği alır mı merak ediyorum. Almazsa Gümbür gümbür start verilir verilmez liderliği alıp bu yarışı kazanır. Olur da Çelikkalkan ben de önlerde giderim derse ekürisi Doru Yiğit devreye girer. Işkınat da iyi formu ve Özcan abimin binmesiyle sonlara doğru öne bindirip bu mücadeleye katılacaktır. İki ayrı senaryo yazsam da başı da sonu da belli olan bir yarış.

SPARROW HAWK - BOOGEYMAN - CLOUD WALKER

Koşu başlar başlamaz Khal Drogo liderliği alacaktır. Mc Tameer onu takip edecektir. Arkalarında Barış ve Zulkerin giderken Boogeyman ve Cloud Walker bunların arkasında yer alacaktır. Gerilerde bekleyen at da Sparrow Hawk olur. Son düzlüğe de Khal Drogo ve Mc Tamer birlikte çıkarken Buradan sonra Boogey Man ve Cloud Walker'ın atakları izlenecektir. Son metrelere doğru bu iki at liderliğe oynarken dışlarında çok güçlü gelen Sparrow Hawk ikisinden de kurtulabilir. Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri 

2.4.1.7.3.6
4 ASİL RÜZGAR BANKO
5.4 // 3.6
2.1.4
6.3.4.1
3.6.5.9.1.2

120.96 TL