Nasılsın yeğenim, iyi misin? Keyfim yerinde maşallah. Gücümü topladım. Cebim şiş, fiyakalıyım. Kurbanları dünyanın dört bir yanına gönderdim. Vatikan'dan Pentagon'a kadar bütün herkes bana sipariş verdi. Oralardaki gizli müslümanları bir tek ben biliyorum. Onlar Hak yolu bulduğunda yanlarında bir tek ben vardım. Komutan Cerard, Papaz Fiskos kod adlarıyla bilinirler. 

O kadar kurbanı satınca haliyle cebim de şişti yeğenim. 10 dana, 22 küçükbaşı kendime ayırdım. Aldığım istihbarata göre Büllük Adnan da horoz kesiyormuş. Gücümüz kıyaslanamaz. Garip gurebanın listesini aldım. Hepsini ete doyurmak boynumun borcudur. Çevremde en çok takdir edilen özelliğim cömertliğimdir. 

Sene 1999 yeğen. O zamanlar cebim bu kadar şiş değil. Üç danadan fazlasını kesemiyorum. Gencim, toyum; kuvvetliyim, yakışıklıyım. Dilberler peşimde pervane oluyor. O Kurban'da işim çıktı. Vekalet verip kurbanları kestirdikten sonra evlere bayram kutlamaya giderim diye düşündüm. Erkete Orhan yeğenim daha ilkokula gidiyordu ama gözleri fıldır fıldırdı. Ona yetki verdim. Kurbanların başında durup benim için gözetleyecekti. Akşam misafirliğe gittiğimde önüme kavurma kondu. Et ikramım için teşekkür edildi. Ağzıma bir lokma attığımda ne görsem beğenirsin yeğenim. Yediğim dana değil, at etiydi. Çılgına döndüm. kurbanları kesen Bileyci Mustafa'yı aramaları için bütün adamlarıma emir verdim. Onu bulmaları iki dakika sürmedi. Hemen önüme getirdiler. O sırada ben de başka bir eve geçmiştim. Mangal yanmış, etler şişe dizilmişti. Onlara durmalarını söyledim. Getirttiğim 2 metrelik şişin bir ucunu Bileyci Mustafa'nın boynunda geçirip pantolonunun paçalarından çıkardım. ''Bana bak Bileyci Mustafa kurbanlarımı ne yaptığını söylemen için sana son bir şans veriyorum. Yoksa seni mangalın üstünde çevirme yapıp Afrikalı yamyam dostlarıma kargolamam mümkün.'' dedim. Oracıkta altına işedi. Kurbanları bulup ertesi sabah yine kestik. 

Görüyorsun yeğenim üçkağıtçılar boş durmuyor. Gözünü dört aç. Kurbanının başında bekle. Sonra sevaplarım havaya uçtu diye kapıma dayanıp yardım isteme. Bugün sana iki müthiş bankom var yeğen. Soranlara ''Dayımın bayram harçlığı'' dersin. Gözlerinden öperim, şansın bol, bayramın kutlu ola. Cebimi şişirmeyi de unutma. Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2.1.3.6.9 // 4.5
6.7.4.5.1
2.5.4.7.6 // 3.1
2 TEEN SPİRİT BANKO
3.2.1.5 // 4.8.7.6
6 TORPEDO BANKO

35 TL // 137.2 TL