En Son

Post Top Ad

12 Ağustos 2019 Pazartesi

12 Ağustos Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri


HÜMA SULTAN - EKÜRİLER

Lolan Güzeli'yle Öncüpınar kaçar. My Sultan, Sultanhan kovalar. Diğerleri de peşlerine dizilir. Düzlükte yarış iyice kızışır. Hüma Sultan ve My Sultan önde bir araya gelirken Kolaçan ve Prenses Aslı da sprintine başlar. Öncüpınar vazgeçmemiştir. Son 100 metrede de Dilbergülü'nün sprinti seyredilir. 

TARGARYEN - POWER BY FIRE 

Zor yarış olacak abilerim. Yavaş gidecek. Ama formda iki-üç at olması içimizi rahatlatıyor. Bunlardan ikide iki yapan Targaryen'le son yarışını kazanan Power By Fire ilk önce yazılacak atlar. Plasede tuttuğum at o da Honorable. Sürprizi de şampiyon at orjiniyle Perandor yapar.  

VICTORY PROMISE


Aranankan liderliği kimseye bırakmaz ama yarışın sonunu da göremez. Aza Lea sürekli takip eder ve o da sonlarda yıkılır. Komshu da onların gerisinde gider ve birincilik için iddialı olur. Ancak Victory Promise'in yanına gelemezler. Son düzlükte aldığı liderliği farkı açarak potoya kadar götürür. Bankolar bankosu bugün.


Bayramdı, seyrandı; yeğenlerdi, çocuklardı derken günler geçiyor abilerim. Mangalımızı da yaktık, kebabımızı şişe takıp mideye indirdik. Daha ne olsun. Şansınız bol olsun.


Sinan Sertaç Kocaeli At Yarışı Tahminleri

8.6.7.4.2
3.8.1.7
5.2 // 8.1
4.3 // 8.2
3.2.1.8.4.6
1 VICTORY PROMISE BANKO

33.6 TL // 134.4TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sayfalar