Selam sevgili dostlar iki yarışlı bol zevkli bir programla karşı karşıyayız. 

Herkese Bol Şans Diliyorum.


Günün 1.Koşusunda uzun aradan sonra yarış görüp yakın ara 5. bitiren AKARÇAY Sihirbazın tercihiyle günün ilk bankosudur.


Günün 2.Koşusunda bu pistte bir yarış görüp başarısız olduktan sonra yavaş yavaş formunu yakalayan KUMSAATİ ilk atımdır. Fazla etkili olamasa da bu grubun (1.35.72) en iyi derecesini çıkartan ve Ö. Kaya'nın tercihiyle KARAZİNDAN 2. atımdır. İlk koşusunda çim pistte 2. olduktan sonra kum pistte başarısız olan HIZAR 3. atımdır. Yeri olanlar EMİRGAN ve SABRETKAYA'yı da ekliyebilirler.


Günün 3.Koşusunda geçen sene bu pistte daha sert rakipler arasında kazanan yeniden eski formunu yakalayan KARDELİNA günün bombasını gerçekleştirecek tayların başında geliyor ve ilk atımdır.
Son yarışını burada kazanan ve formunu aynı şekilde devam ettiren PETEK DİSA ikinci atımdır. İzmir'de kum koşularında başarılı olduktan sonra burada çim koşularında zaman zaman başarılı olan HAMARAT 3.atımdır. Son yarışına anlam veremediğim TO BE BY YOUR SIDE, Selim Kaya'nın tercihiyle CANPETEK daha sonra şans verdiğim safkanlardır.


Günün 4 Koşusunda daha önceki Koşularında ısrarla üstünde durduğum İMKANSIZIM bu sefer bulduğu uygun grupta ilk atımdır. İki yarış kum pistte koşup bu sefer şansını iyi jokeyiyle çimde deneyecek olan KARTALBABA ikinci atımdır. Daha sonra sırasıyla GÜMÜŞBAHAR, TOPRAKGELİN ve FİSKAYA değerlendirelebilir.


Günün 5.Koşusunda son iki yarışı gayet başarılı olan ve bu sefer şeytanın bacağını kıracağına inandığım I SAWE THE SUN ilk atımdır. Burada iki yarış kazandıktan sonra ard arda handikap koşular koşan yeniden şartlı yarışa deklare olan ZEUS 2.atımdır. Son yarışlarında yeniden eski formunu yakaladığına inandığım ÖZBAYHAN önde istediği tempoyu kurabilirse şanslı olabilecek diğer safkanlardan birisidir. EMPİRE SON ve ROYAL WINNER'ı da yazıp rahat bir koşu izleyebiliriz.


Günün 6.Koşusunda daha önce burada daha sert rakiplerle koşup başarılı yarışları olan BALLIKAYA ilk atımdır. Koşu içinde numarayı alıp sert tempo ile sonlara girebilirse CHERI CHERI LADY'nin kazanması normal sonuç olabilir. İstanbul pistinde 100metrede rahat kazanan kantarmasını tanıyan jokeyiyle SON OF A LEGEND, zaman zaman başarılı yarışları olan DAYIM BENİM Bu koşu için yeterli olacaktır.


Günün 7.Koşusunda bu pistte iki yarış kazandıktan sonra sert rakiplerle mücadele eden PASPARTU ilk atımdır. Son yarışını A-2 Koşup gayet başarılı olan SİNYOR ŞAMİL uygun grupta  ikinci şans verdiğim safkandır. İlk yarışını bu pistte kazanan ve formunu aynı şekilde devam ettiren CROSS FIRE daha sonra şans verdiğim safkandır.


Günün 8.Koşusunda Burada ard arda 3 yarış kazanırken sonlarda cok güçlü Gelen ve bu koşuyu hedef seçen NURHANBEY Önde favorilerin mücadelesinden faydalanıp koşuyu lehine çevirmeye çalışacaktır. ve ilk atımdır.Son 3 yarışını kazanırken sınıf atladığını bellieden ABBAS YOLCU Sert rakiplerinin arasında 2.şans verdiğim safkandır.Gazi Koşusunda Sonlarda cok güçlü Gelip Yetistiremeyen VICTORY IS OURS En az rakipleri kadar şanslı olabilecek safkanların başında geliyor ve bu 3 safkanın buraya yeterli olacağını düşünüyorum


Günün 9.Koşusunda Bu sefer daha uygurun rakiplerle mücadele edecek olan DEMİRCİEFE, son yarışında kıpırdayan TAMER REİS, önde istediği tempoyu kurabilirse BABAEMİR bu koşu için yeterli olacak diye düşünüyorum.


Günün 10.Koşusunda Yeniden istediği mesafeyi bulan ve hazırlıklarında fit duruma gelen PORSUK BEYİ İlk atımdır. Son yarışında apranti idaresinde koşup iyi bir üçüncülük elde eden FOTERLİ ikinci atımdır. Sondan bir öncekini jokeyinin yanlış yer tutmasından dolayı kaybeden son yarışını da Kocaeli pistinde ikinci tamamlayıp yeniden ankara pistine donen TEK TABANCA üçüncü atımdır. Bu mesafede sürekli başarılı yarışları olan ve sonlarda güçlü gelip koşuyu lehine çevirmeye çalışacak olan CAĞLARKAN, bu koşuda şanslı olacağına inandığım KUBATOĞLU günün sürprizini gerçekleştirebilecek safkandır.

                          
Ankara 1. Altılı Ganyan Şablonum


5-AKARCAY
7-3-8-2 //6
6-4 // 3-8-2
9-5 // 8-10-4
5-4-8 //1-3
1-9-8-6


                                         11.50 TL //150TL


Ankara 2. Altılı Ganyan Şablonum


5-4-8 // 1-3
1-9-8-6
11-7 // 2
5-1 // 7
4-6-2
8-5-9 // 6-10
                                              25.90 TL //162TL Herkese bol şans.