ILDIR BEYİ - ÇEKO DAYI

Drummer koşu başlar başlamaz ön tarafa çıkıp liderliği isteyecektir. Super Steel Yılmazhan ve Wounded takip ederken arkalarında As De Cour ve onun da geri tarafında Burakşah olacaktır. Sonlara doğru gelindiğinde ön tarafta devam eden yüksek tempo o atları yorarken bu defa arkalardan gelen Ildır Beyi liderliği ele geçirecektir. Daha da geriden gelecek olan at ise Çeko Dayı olacaktır. Bu iki at sonlarda tümünden ayrılır. 

KARABAYIRLI - RABENDA - SAETTA 

Daha çok az koştukları için bu atlar hakkında koşunun gidişatını yazmam çok zor. Karabayırlı, Rabenda, Saetta dışına da çıkmaz abilerim bu yarış. Hatta Karabayırlı kazanır gibi geliyor ama attan çok jokeye bakıyorum. Bir yanda Hışman öbür yanda Saadettin var. Bunlar da boşuna at binecek adamlar değiller. Üçünü yazıp geçelim.

SILVER WOLF

Ogey koşu başladığında her zamanki gibi liderliği alacaktır. Arkasında Demiralp ve Monta Tamara giderken arkalarında da Di Force olacaktır. Bunların da peşinde Silver Wolf'un gitmesini bekliyorum. Koşunun son 400 metresine gelindiğinde Monta Tamara içeriden, Di Force ortalardan saldırırken en dışa çıkan Silver Wolf gücünü göstererek tüm rakiplerini geçecektir. Bankolar bankosu.

Sinan Sertaç Bursa At Yarışı Tahminleri

9.1 // 7.2
2.9.7.6.1.5
7.5.2 // 1.3
1.5.6
1 SILVER WOLF BANKO
10.9.2.4.3

37.8 TL // 151.2 TL