Dün Diyarbakır birinci altılıda bir tek bir de bankoyla sizlere kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

İkinci altılıda da son ayakta tekimiz beklendiği gibi koşmayınca başarısız olduk. Dilerim bundan sonra hep beraber daha büyük ikramiyelere uzanırız.

Bugün ilk ayakta son startında üst grupta sergilediği mücadele ile takdirimi kazanan BAHABEY kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Dileyen takipçilerim tek atarak kupon tutarını düşürebilirler. Benim bütçem müsait diyenler de diğer ayaklara kendi eklemesini yapabilir. Üçüncü ayakta koşacak olan EMİNBEY ekürisi ile koşuya ağırlığını koyacaktır. Günün bankosu olarak ise sizlere sürpriz bir ismi önermek istiyorum. Bu safkana çok güveniyorum ve inanmayıp tek atmasınız bile kuponunuzda yer vermenizi rica ediyorum. Aradan sonra üç yarış gören ve istenilen formu yakaladığını öğrendiğim ARTUKHAN bankomdur.

Daha önce sitemizde hangi koşuyu hedef yaptığı bilgisini paylaştığımız CANKARDEŞLER tedavi sürecinin ardından yarış hazırlıklarına Jokeyi Selim Kaya ile hız verdi. Kısa ve orta sprintlerle çalışmalarına devam eden safkanın hedef yapılan koşu için yeterli kondüsyona ulaşması adına tüm ekip seferber olmuş durumda.

Sahalara nadir gelen şampiyon Arap taylarından biri olan başarılı safkanın bir daha benzer sıkıntılara yaşamamasını ve katılacağı koşularda ayaklarının düz basmasını temenni ediyoruz.

Yarış severin şampiyona olan özlemi giderek artıyor ....