Günlük yazar, gazete ve bir çok tahminler etiketine sitemizden ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp direk sitemize yönebilirsiniz.Tahminler Dün bir anket yaptım ve tercihiniz İzmir programı oldu... Katılan tüm dostlara tekrar teşekkür ediyorum...


İzmir programında düşüncelerim biraz ters kaçabilir bu nedenle önce kendi hisleriniz ve düşüncelerinize güvenmenizi rica ediyorum.

Benim fikirlerimi ise uygun görüyorsanız değerlendiriniz.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

JAK VJETAR

Bu grubun sıklet dezavantajına rağmen kendisi için çok uygun olduğunu düşünüyorum.  Hem tempo verebilen hem de 2-3 bekleyip inatçı yarış karakteriyle son metrelere kadar mücadeleyi bırakmayan bir safkan Jak Vjetar.

Tüm koşularını tekrar izledim, 60 kg ile Innovation, Miss Dadaş gibi bu grup için yeterli isimleri geçen Jak Vjetar'ın güvenilebilecek bir isim olduğunu düşünüyorum. Çıtır oyunlara banko, diğer oyunlara alternatif tek adayımdır.

Tahminler son dönemde formunun zirvesine çıktığını düşündüğüm bir isim. Son 6 yarışında da 59,5 ile 63 Kg arası sıkletlerde başarılı dereceler elde eden safkan bugüne kadar 47 koşusunda hatırladığım kadarıyla bu sıkletle 1 kez koştu ve kazandı.

Aralık ayında idman pistinde 3 kez incelediğim safkanın 400 çalışmalarında 2 kez 26 saniye 600 çalışmalarında 2 kez 40 saniye içinde rahat dereceleri mevcut.

Bugün üstünden adeta yük kalktığını düşündüğüm bu isimden enteresan bir netice bekliyorum. Ben Eseralp Tek bir kupon mutlaka yapacağım. Alternatif ve cazip tek adayımdır.

Son yarışını kazanmış olsa bile o yarış derecesine aldanmayın derim dostlar.

Keşke İzmir'de Tracus olsa da rakiplerine göre dışardan dışardan kaç metre fazla koştuğunu görebilsek.

Bana sorarsanız 3 saniye kaybı olduğunu düşünüyorum. POMALİN bu grupta 1600 de 1.50-1.51'leri zorlayabilecek tek safkan diye düşünüyor ve günün bankosu olarak değerlendiriyorum.

EDİTÖR; Siteniz Sihirli Kantarma'nın ayakta kalması ve kalkınması konusunda desteklerini esirgemeyen dostlara teşekkür ederiz.

2018 yılının bu son gününde sizlerle iyi yıllar paylaşımı yapmak istedim.

Yeni yıl işin bahanesi ben bu vesile ile tüm dertlerin, Tahminler sıkıntıların varsa sağlık problemlerinin, kötülüklerin 2018 yılında kalmasını ve 2019 yılının hepimize hayırlar ve uğurlar getirmesini can-ı gönülden temenni ediyorum.