Selam sevgili dostlar ikinci altılı ganyan tahminim olacaktır. Bol şanslar.




Günün 5.Koşusunda Hafta içi çalışmalarını ekürisi ile birlikte düzenli bir şekilde sürdüren bu sefer sert jokeyi H. Çizik idaresinde AL GINETTA ilk atımdır. Burada bir yarış kazandıktan sonra Ankara pistinde şansını deneyen yeniden bu pistte kendisine şans yaratmaya çalışacak olan TORUN CALLAS İkinci atımdır. İnişli çıkışlı grafiğini sürdüren çalışmalarında yeniden toparlandığını gösteren  GOLDEN STEP üçüncü şans verdiğim safkandır. Bu pistte sürekli başarılı yarışlar koşan DİVİNE POWER, son yarışını Ankara pistinde galop niyetine koşan HUMAKUŞU ve LEGANORD Daha sonra şans verdiğim safkanlardır.


Günün 6.Koşusunda Bu pistte dört yarış koşup tabela içerinde dolaşan TEK BABA ilk atımdır. Son yarışında azda olsa formunu yavaş yavaş yakaladığını belli eden DURMAZOĞLU İkinci şans verdiğim safkandır. Bu pistte çimde bir yarış koşup ikinci olan daha sonra kum pistte dördüncülük elde eden BEZİRGANKIZI  ekürisi ile diğer şans verdiğim taydır. Koşunun sürprizini TURBOKIZ ve SADEDİL'DEN Bekliyorum.



Günün 7.Koşusunda Son yarışını kolay şekilde uzak ara kazanan MAKARA İlk atımdır.
Son yarışında anlamsız bir koşu yapan Bu sefer ağır sıkletine rağmen HARPUTHANI İkinci atımdır. Sonlarda güçlü gelecek olan ANTEPLİARİF kendisine şans yaratacak diğer tayların başında geliyor.


Günün 8.Koşusunda Ankara pistinde art arda iki yarış kazanıp bu sefer Adana pistinde şansını deneyecek olan SHAMWARI Günün en sağlam bankosudur. Geçilmez.


Günün 9.Koşusunda Ankara pistinde inişli çıkışlı bir grafik çizdikten sonra şansını  Bugün ADANA pistinde deneyecek olan GRAND SPRİNG birinciliğin en güçlü adayıdır. Daha sert rakiplerle mücadele edip başarılı yarışlar çıkartan ABSOLUTE POWER ikinci şans verdiğim safkandır. Bu pistte sürekli koşup zaman zaman başarılı olan HARDSTONE ve ASLANSTAR Diğer şans verdiğim taylardır.



Günün 10.Koşusunda Bir yarış koşup koşu tecrübesi kazanan hafta içi çalışmalarında dereceli işler yapan KIZMAZ KIZI İlk atımdır. Diğer pistler yarışlar koşup başarısız olduktan sonra bu pistte yarış koşan ve başarısız olan PRENSKEDO ikinci şans verdiğim safkandır. Daha sonra sırasıyla şans verdiğim safkanlar BABAKAFKAS, BABA METİN, HÜSNÜ USTA, GONCA HATUN, KIZIM GARİP, AYTOZU.


 ALTILI GANYAN ŞABLONUM
                                                
9-6-10-2-3-4
5-1-8-14-12
10-1//3
5-SHAMWARI
8//4-3-5
12-5-2-1-4//10-11-8