ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri, yabancı yarış, yurtdışı altılı, sonuçlar, galoplar, istatistikler ve aklınıza gelen yahut gelmeyen birçok paylaşımı bulabileceğiniz sitemize hoş geldiniz. 


ABD LAUREL PARK AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri 


ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri diğer tüm yabancı yarışlar üzerine yapılan paylaşımlar gibi sitemiz içerisinde düzen arz eden bir içeriktir. Laurel Amerika'nın yan hipodromlarından biridir ancak bizdeki yan pistler olan Diyarbakır, Elazığ, Urfa, Kocaeli ile karıştırılmamalıdır. Bu bölgede yapılan koşuların ikramiyeleri zaman zaman 500.000 Amerikan dolarına ulaşabilmektedir ve koşan at kalitesi daha yüksektir. 

Yazarımız Yabancı Otorite her gün equibase, twinspires gibi at yarışı sitelerinden faydalanarak her atı tek tek izlemekte ve tüm koşularını irdelemektedir. Daha sonra çıkardığı şablona kendi yorumlarını da ekleyip ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri başlığı altında sizlerle paylaşmaktadır.

Tabi ki her zaman seyretme şansı bulamadığımız, yarış karakterlerine tam olarak hakim olamadığımız bu atlar hakkında yapılan en detaylı hazırlığa rağmen şansınız çok yüksek olmuyor. İzlediğiniz yarışlarında süratli giden ve önde ya da öne yakın götüren bir at ummadığınız şekilde bekleme yapıp kazanabiliyor. 

Sitemiz Ücretsiz ve Üyeliksizdir


Yurtdışı yarış takvimi dahilinde yapılan yorumlu ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ücret ve üyelik gerektirmeyen sitemiz ve yarış severe destek amacı taşıyan site anlayışımızla daima yanınızdayız. Elbette sadece Laurel Park için değil İngiltere, ABD, Şili, Güney Afrika ve diğer tüm yabancı yarışlara altılı tahminlerimiz mevcut.

Neler Paylaşıyoruz?

Jokey istatistikleri, yurtdışı bahis sitelerinin at yarışı tahminleri ve yabancı otoritelerin görüşlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca her yarış günü jokey antrenör istatistikleri de sizlerle buluşuyor. Bunun yanı sıra İngiltere yarışlarında bilgisayarlı analizler ve yabancı gazetelerin favorilerini içerik olarak ekliyoruz. Şili yarışlarında da Şili gazetelerinin ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri sitemizde var.

ABD Laurel Park Hipodromu

Laurel Park hipodromu 2 Ekim 1911 yılında hizmete açılmıştır. Newyorklu iş adamları James Butler ve Philip Dwyer hipodromu satın alarak Matt Winn'i genel müdür olarak atamıştır.

1954 ve 1980 yılları arasında Laurel Park büyük değişim geçirerek yenilendi. Triple Crown kazanan safkanlar Sir Barton, War Admiral, Whirlaway, Secretariat ve Affirmed Laurel Park'ta yarış kazanmıştır.

Hem yerli hem de yabancı yarışlarda siteniz Sihirli Kantarma daima yanınızda. Her gün bizleri ziyaret ederek birçok bilgi ve içeriğe ulaşmanız mümkün. ABD Laurel Park At Yarışı Tahminleri ve çok daha fazlası için bizden ayrılmayın. 

Yakın çevrenizde at yarışlara ilgi duyan, atları seven dostlarınıza bizleri tavsiye unutmayınız. Teşekkür eder bol kazanç dileriz.