GÜCÜMÜN SINIRLARI YOK


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün tam resitallik bir Kocaeli bülteni var. Hele ki bir de Berengül bankom koşuyor ki sorma. Şov var yeğen şov!

Aldığım istihbarata göre Berengül'ün bugün çıktığı gibi bitirmesi an meselesiymiş. Eğer sonlarda nefesi tükenir, göğsü daralırsa da çalıların arasında aslanların yakaladığı avla karnını doyurup yuvasına dönmesini kurnaz bir tilki gibi bekleyen ekürisi Estigeçti gelecekmiş. 

Öğlen kahveye gittiğimde yanıma Erkete Orhan yeğenim geldi. Yanında da mahalle takımından Timsah Kenan'ı getirmiş. Çaykur Rıza'ya üç çay söyleyip yanıma yanaştı. ''Dayı bugün ikimizin ortak kupon yapması söz konusu. Üstün altılı bilginle Kocaeli bültenine baksan da cebimizi şişirsek.'' dedi. Onlara tek bir şey söyledim: Müthiş kurgumdan at silmeyin, at da eklemeyin. Eğer dediğimin dışına çıkarsanız, size dünyayı dar etmem söz konusu.

Onlar için hızlandırılmış programımı devreye sokup 8 dakikada müthiş kurgumu çıkardım. Sonra da aklıma sen geldin yeğenim. Dedim ki: Bu Erkete'nin cebi şişecek, yolunu bulacak, akşam köprü altında ısmarladığı biralarla caka satacak ama sayfamdaki yeğenimin dünyadan haberi olmayacak. Hemen kompiter Süleyman'ı arayıp kahveye çağırdım. Ayak üstü kompiterini de getirdi. Hemen sitedeki yeğenlerime acil kodlu gizli bir mesaj yolladım. ''Bunu sayfamda paylaşın; gücümün sınırları yok'' diye de not ekledim. Her ne kadar üstün bir zekam olsa da gücümü dikkatli kullandığım, zaman zaman ufak işlerimi başkalarına yaptırdığım söylentileri doğrudur. 

Haydi bakalım yeğen; artık cebini şişirip mahalledeki çocuklara çikolota, gofret bir de balon alma zamanı. Doğru ganyana gidip müthiş Kocaeli kurgumu uzattıktan sonra müsveddeyi yok etmeyi unutma. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz değil mi? Beni methetmeyi de aklından çıkarma, sayfamı herkese öğret. Tıklamanı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 8.6.9.10.7.1
2.4.1
1.4.6.5
1.7.4.2
4 BERENGÜL BANKO

9.2.4.5.10

100.8 TL