Evet değerli dostla bugün İstanbul'da tekim yok.

Günün ilk koşusunda son startını kolay kazanan ve bu defa Ömer KAYA'nın bindirildiği SIGNORA küçük kuponlarda sığınma limanı yapılabilir. İkinci koşuda ise üst düzey formu ile ASLAN SÜTÜ'nü mutlaka ama mutlaka kuponunuza öncelikli işaretleyin. Üçüncü koşuda Selim KAYA'nın ısrarlı binişiyle AĞRI DAĞI FIRTINASI ve iyi orjinini sahaya yansıtırsa SERDENGEÇER yeterli olacaktır. Dördüncü koşuyu yazdığım dört atla çok rahat geçebilirsiniz. Beşinci koşuda benim size ilk tavsiyem usta jokey Halis Karataş'ın tercih ettiği YİĞİTEFEKAN olacak. Çizgi öncesinin kapatacağına inansam da kapamak isteyen beş at yazsın. G1 Veliefendi koşusunda şablonuma yazdığım dört atın dışına çıkması benim için mucize olur .

Bugün İstanbul birinci altılı için geniş bir oyun çıkarmıştım ama kendim çizgi önünü oynayacağım. 
Gizli Eküri ganyantime bankoları ve daha fazlası için her gün siteniz Sihirli Kantarma'yı takip edebilir, gün içerisinde birçok içerikten ücretsiz faydalanabilirsiniz. Hoş geldiniz. 

Bugün İzmir'de Blow The Wind Bankom olacak. 

Yıllarca karşılıksız emek verdiğimiz ganyantime isimli siteden ayrılarak kendi yapımızı kurduk. Bundan böyle tahminlerimizin anavatanı www.sihirlikantarma.com dur. Gizli Eküri ganyantime bankoları dönemi bitti artık Sihirli Kantarma'dayız.

Bundan böyle ben ve arkadaşlarım sizler için elimizden gelen gayreti gösterip en doğru yorumlarla, dürüstlük çerçevesinden çıkmadan kurgularımızı buradan ulaştırmaya devam edeceğiz. Nasıl ki geçmişte Gizli eküri ganyantime bankoları ile çok yüksek meblağlar kazanmış ve kimsenin aklına gelmeyen atları kuponlarımızda tek olarak işaretlemişsek bugünden sonra da aynı çizgi ve doğrultuda devam edeceğiz. Sizlerin ilgi, beğeni, paylaşım, destek ve teveccühü ile güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.

Gizli Eküri ganyantime bankoları geçmişte olduğu gibi bugün de büyük ilgi ile karşılanmakta ve yarış severler ganyan bayilerinde merak ve heyecanla beklemekteler. Hem yerli yarışlarda hem de yabancı koşularda tam isabet tekleri, sürpriz atları öne çıkarması, paylaştığı kurguların ikramiyeye yürümesi ile nam salan yazarımızın takipçi kitlesinin sayısı da günden güne artmakta.

Takdir edersiniz ki yazarımız ve diğer tahmincilerimiz her gün aynı ölçüde başarılı olamamaktalar ancak paylaşımlarını yaparken de asla güven ve dürüstlük çizgisinden taşmayarak sizlerin inancını da zedelememekteler. 

At yarışları iki canlı arasında gerçekleşen bir spor dalıdır. Bu yüzden hem atın hem de jokeyin sağlıklı, psikolojisinin yerinde ve enerjik olması gerekmektedir. Çok iyi durumdaki bir at, çok iyi bir jokeyin elinde heder olurken; kazanmasına çok zor gözüyle bakılan bir başka safkan binicisinin yüksek katkıları ile birinciliğe uzanarak sürpriz sonuca imza atabilmektedir. Tam sprinte kalkacakken bir atın önünün kapanması, bir başka atın sahada gezinirken sizin yazdığını ata temas etmesi, jokeyin bindiği isimden düşmesi, eyerin kayması, kantarmanın kopması, atın koşu içerisinde bir sağlık sorunu yaşaması gibi birçok faktör neticeye doğrudan etki etmektedir. Yani safkanlar mücadele ederken sizin atınızın ne denli iyi olduğu değil diğer atların performansları da çok önemlidir. Bu yüzden koşuları çok iyi incelemeli ve diğer yarışı için safkanların isimlerini muhakkak not almalısınız. Bu sizin kazanmanıza çok fayda sağlayacaktır.  

ÇEŞME FIRTINASI: Koşuya İzmir'in başarılı jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde katılan safkanın kazanmış olduğu yarışta çok diri bir görüntüsü vardı. Gizli Eküri Ganyantime Bankoları bugün de aynı performansı sergilemesi halinde rakiplerini geride bırakması işten bile değil.

POTOMYA: Geçtiğimiz yıl aynı dönemde 17H koşularda başarılı performansları bulunan ve iyi bir form yakalayan safkan koşunun en şanslı ismidir.  

MANOUSH: Tabela dibinde bitirdiği Gizli Eküri Ganyantime Bankoları son KV koşusu gücüne ölçü olmayan safkan uygun rakipler arasında birinciliğe yakın duruyor.

BLOW THE WIND: Orjinini koşmaya başlayan tayın performansı aprantisinin idaresine bağlı; heyecan yapmaz ve kendi koşusunu yaptırırsa bu grubu geride bırakacaktır. Bankom.