Selam sevgili dostlar başarılı olduğum pistte cazip safkanlarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağım şimdiden herkese bol şans. Bugün Bang Bang'i günün bankosu olarak değerlendireceğim. 


Günün 2. Koşusunda yarış hayatının ilk koşusunu Ş-3 Kazanarak başlayan daha sonra bu mesafede başarılı yarışlar koşan BELEGORKS ilk atımdır. Daha sonra HUMAKUŞU ve TANGO WİNNER değerlendirebilirler.

Günün 3. Koşusunda ard arda yaptığı çalışmalarında yeterli seviyeye ulaşan ve A. Sözen ile koşuya katılacak olan BANG BANG'ı günün bankosu olarak öneriyorum. Rakip arayanlara ARİZONA WİND ve KERİMANIM'ı öneriyorum.
Günün 4. Koşusunda daha önce bu mesafede başarılı yarışlar koşup bir türlü fotoyu önde geçemeyen HOWERCRAFT ilk şans verdiğim taydır. Bu mesafede 2.Olduktan sonra Daha sonra 3.lük elde edip diğer yarışında sert grupta tabela dışarısında kalan THASOSS ikinci şans verdiğim taydır. Bu mesafede sürekli başarılı yarışlar çıkartabilen formunu aynı düzeyde yerinde tutup G.KOCAKAYA idaresinde TESLA üçüncü şans verdiğim safkandır. Koşusunun sürprizini BOND GİRL'DEN bekliyorum.

Günün 5. Koşusunda İstanbul'da GR-1 kazandıktan sonra ULUSLARARASI TOPKAPI yarışında beşinci olan ve son yarışını ölçü almadığım KREACHER İlk atımdır. tam sevdiği mesafeye çıkacak olan ve eski formunu yeniden yakalayan ANGERHORSE bu koşuda adından söz ettirebilir.
Bu  iki safkanın buraya yeterli olacağını düşünüyorum.

Günün 6.Koşusunda Sürekli sert gruplarda Koşup tabela içinde ve çevresinde dolaşan Ve çalışmalarında yeterli düzeye gelen ÖRNEKAY ilk atımdır. Kocaeli'de Bir yarış kazandıktan sonra şansını İstanbul'da deneyen ve başarısız olan tekrardan çıkacağı kum pistte KOLAÇAN 2.şans verdiğim taydır. Maiden'den çıktıktan sonra KV Yarışlar koşan AKANHAN Tekrardan kendisine göre bulduğu grupta diğer şans verdiğim taydır. Daha önce burada bu rakiplerinin çoğunu gecen KISMETKIZ Ö Kaya idaresinde şanslı olabilecek diğer taydır.
Günün 7.Koşusunda koşunun temposunun eğer istediği gibi giderse daha önce burada ters yarışlar koşabilen SERTTAŞ günün bombasını gerçekleştirebilir. Sezon içinde bu mesafede ters yarışlar koşan ve çalışmalarında yeniden toparlandığını belli eden GOOD HEARTED  ikinci şans verdiğim safkandır. BY RA VE STEPPE  EAGLE daha sonra şans verdiğim taylardır.


Günün 8.koşusunda kum çim ayırt etmeden başarılı koşuları olan yeniden eski formunu yakaladığını gösteren SELAYATLI İlk atımdır. Son yarışında başarılı 1.lik elde eden DEMİRCENK, ekürisi ile AYNURUM, yavaş yavaş koşu kazanma enerjisine ulaşan UCANMERT, son yarışında kıpırdayan BÜYÜKBEREN ve GÜNEYFIRTINASI, koşunun bombasını ise BERKEBEY'den bekliyorum.