1. Koşu:13:00Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1200 Kum ,
Türkiye puanlamasına göre ilk üç atın dışına zor çıkar. Gün içerisinde iki maiden koşu var ise birisinden sürpriz çıkma ihtimali yüksektir.

2. Koşu:13:30ŞARTLI 5/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1900 Kum ,
Favori ve plase isimler arasında geçer.

3. Koşu:14:00ŞARTLI 3/DHÖW /X-1/Y2 , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 61 kg, 2000 Kum
Handikap puanı yüksek ve favori isimler arasında geçer.

4. Koşu:14:30Handikap 15 /H2 , 3 Yaşlı İngilizler, 1900 Kum ,
Genelde favoriler kazanır.

5. Koşu:15:00Handikap 14 /H1 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Kum
Ağır kilolu favori yada hafif kilolu plase sürpriz isimler. 

6. Koşu:15:30Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1200 Kum
Türkiye puanlamasına göre ilk üç atın dışına zor çıkar. Gün içerisinde iki maiden koşu var ise birisinden sürpriz çıkma ihtimali yüksektir.

7. Koşu:16:00SATIŞ 1 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 60 kg, 1900 Kum ,
Handikap puanı yüksek favori yada sürpriz isimler.

8. Koşu:16:30G 2/DHT , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1500 Kum ,
İlk üç atın dışına zor çıkar.

9. Koşu:17:00Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1200 Kum ,
Türkiye puanlamasına göre ilk üç atın dışına zor çıkar. Gün içerisinde iki maiden koşu var ise birisinden sürpriz çıkma ihtimali yüksektir.

10. Koşu:17:30ŞARTLI 2/DHÖW /X-1 , 5 ve Yukarı Araplar, 59 kg, 1300 Kum ,
Favori ve plase isimler arasında geçer.

Mesafe avantajını elinde bulunduran Kinowa günün bankosudur.

CALLINET SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİR


İdman pistinde harika dereceler çıkaran Callıente bunu yarışa yansıtabilirse eğer rakip tanımaz ilk şanslı isimdir.Bu mesafede en iyi dereceyi elinde bulunduran Fındıkkıran favorinin ilk ciddi rakibidir.Son yarışını bu pist ve mesafede koşan Bana edindiği tecrübe ile üzerine koymaya yakındır.Kıng Dadaş gibi uzun mesafeleri seven bir ismin anne kardeşi olan Mıss Dadaş orjinin hakkını verirse iyi bir netice alabilir.İdman pistinde çok beğendiğim bir diğer isim olan Layd Zofka uzuna yatkın orjini ve etkili ahır bakımıyla ikramiyeye ortak olabilir.Uzun mesafede çok iyi koşmasını beklediğim Refferance etkili düzlük sprinti ile sonuca gidebilir.Son olarakta bir önceki 1600 metrelik yarışında bariyer dibinden yaptığı ataklarla ikincilikte kalıp son yarışını ölçü almadığım Çalıkuşu yazarak ilk ayağı rahat izleyebiliriz.

SERİ İSİM AŞANBEY 


Ayağına seri bir isim olan Aşanbey biraz idareli gidebilirse özlemini çektiği birinciliğe uzanabilir ilk şanslı isimdir. Ge en yarışda ön sıralardan verdiğim ama binicisini çok zora sokan bir isim olan Barutefe eğer pistteki gezinmelerini ve içe yatma huyundan vazgeçtiyse favoriye son metrelerde zorlu anlar yaşatabilir.Tabela içinde gezinip artık maidandan çıkma vakti gelen Özerbeyim kendisini çok yakından tanıyan aprantisiyle ilk birinciliğine uzanabilir.Son olarakta yavaş yavaş kendini bulmaya başlayan Cahilfilozof son yarışını tekrarlayabilirse kesinlikle birinciliğe ortak olacaktır.

CELALBABA UYGUN GRUPTA TEKİMDİR


Son yarışları birbirinden güzel olup jokeyiyle güzel bir uyum yakalayan Celal Baba,Steel Claw, Aslan Mehmet ve Castaway'ın tempoları çok yukarılara çıkaracağı yarışta düzlüğe çıkılır çıkılmaz yapacağı ataklarıyla koşuyu kazanan olabilir ve alternatif tek adayımdır.Tek rakip olarak süpriz isimlerden olan güzel eşgalli maidandan çıkarken dikkatimi çeken Megıc Ivalıo öndeki tempoya fazlaca karışmadan yakın gidip düzlükte direnerek koşuyu kazanabilir ve günün süprizini yapabilir dikkat.

KİNOWA KUPAYA UZANACAKTIR


Bana göre eksik olduğu uzun mesafelerde bile tırnağından geleni yaparak alnının akıyla çıkan Şampiyon isim Kınowa ideal pist ve mesafesinde rakip tanımaz. Kupaya uzanan isim olarak günün en sağlam bankosudur.

CELALİYE TEK ADAYIMDIR 


Kalite olarak gruptan farklı olan Celaliye eğer pisti nemli veya ıslak bulursa rakip tanımaz sihirbaz jokeyiyle en şanslı isimdir ve ikinci alternatif banko adayımdır. Favorinin eksik koşması halinde ise sırasıyla koşuya tempo verecek olup sonlarda direnecek güce sahip olan Güngör Ağa,yakın gidip düzlükte aldığı liderliği korumaya çalışacak olan Ünalamca,son yedi yarışının beş tanesini kazanarak form sıçraması gösteren Tamahkar ve son olarakta form durumu beğenmesem de pimi çekilmiş bomba olan Bütünay kuponları yırttırabilir dikkat.

FAVORİM KİNG'S DAY


Kısa bir ara verip üzerine iki yarış koşan Kıng's Day üstüne koyacak kapasite sahip olup ilk şanslı isimdir.İyi bir sprinter olan Cupıds Arrow kapalı gözlük ve kulaklık ilavesiyle farklı koşabilir.Sonlarda kuvvetli gelmesini beklediğim Kavacık Beyi,pisti nemli bulması halinde affetmeyecek olan Wıctory Waw, formda aprantisiyle mesafe her ne kadar ters olsada Sımentral,verdiği kısa aranın kendisine iyi geldiğini düşündüğüm Akarca Khan ve son olarakta idman pistinde güzel dereceler çıkaran Strıke Hard blok halinde yazılması gereken isimlerdir.


NORMAL ALTILIM

3.2.4.1.9.8.7
2.3.8.5
1 CELAL BABA
2 KINOWA
5 CELALİYE
14.9.10.11.1.4.7

13.72 TL

ALTILIM

3.2.4.1.9.8.7
2.3.8.5
1.5
2 KINOWA
5.2.3 1.4
14.9.10.11.1.4.7


137.20 TL
Serkan Yaşar ve Gizli Eküri tahminlerine şuradan ulaşabilirsiniz ---> TIKLAYINIZ