1. Koşu:18:30ŞARTLI 3 /X , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1900 Kum ,
Favori ve plase isimlerin kazandığı daha çok görülür.

2. Koşu:19:00Handikap 14/DHÖW /H1 , 5 ve Yukarı Araplar, 1900 Kum ,
Puanlamaya göre %50 favopri,%50 plase isimler.

3. Koşu:19:30 TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU KV-8/DHÖW , 5 ve Yukarı Araplar, 59 kg, 2000 Kum ,
İlk üç atın dışına zor çıkar.

4. Koşu:20:00Handikap 15/Dişi /H2 , 3 Yaşlı İngilizler, 1500 Kum ,
Ağır kilolu favori yada hafif kilolu plase ve sürpriz isimler.

5. Koşu:20:30ŞARTLI 3 /X-1/Y1 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59 kg, 1500 Kum ,
Handikap puanı yüksek favori yada plase isimler.

6. Koşu:21:00Handikap 14/DHÖW /H2 , 4 Yaşlı Araplar, 1900 Kum ,
Ağır kilolu favori yada sürpriz isimler.

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sitedeki yeğenlerim ''Dayı at yarışı tahminlerini bekliyoruz. Sensiz bu iş artık olmuyor.'' diye ayaklarıma kapandılar. Ben de onları kıramadım. Seni de bekletmeyi sevmem bilirsin.

KOCAELİ'DE RESİTAL PEŞİNDEYİM

Kocaeli'de resital peşindeyim. Seninle tevziye çekini TJK Reisi'nin elinden aldıktan sonra ilk uçakla Adana'ya giderek dürümümüzü yiyip, hemen Los Angeles'a uçmamız an meselesi. Sana orada jakuzide banyo yaptırıp yanımıza iki gavur dilber aldıktan sonra ilk otobüsle Las Vegas'a geçeceğiz. Oradaki taş konken partilerine katılıp cebimizi şişireceğiz. 

Taş konkende üstüme yoktur, gavurcam da pekiyi derecedir. ''Vat is yor neyim?'' sana böyle dediklerinde ''May neyimis'' deyip adını söyleyeceksin. Beni yaban ellerde rezil etmeni istememem mümkün. Gitmeden sana birkaç cümle daha öğretirsem, orada kendini idare edersin. Gavur dilberler gördüğünde ''biytiful'' diyeceksin. Ayağında topuklu, altında mini, kolunda çantası, ağzında sakızı varsa, bir de köşebaşında duruyorsa ''hav maç?'' demen lazım. Sakın pazarlık etme yeğen onların zebellah gibi zenci fedaileri var. Seni iki dakkada temizleyip ara sokaktaki bir çöp tenekesine atarlar. Konuşmayı beceremezsen yanımdan ayrılma. Yoksa Nivyork taymsa kayıp ilanı verip seni aramam söz konusu olabilir. Sonra da ezeli düşmanlarım Amerikalı Para Baronu Rotşiller ailesi tutacağı bir suikastçiyle ikimizi de temizletebilir. 

Kocaeli'de sana vereceğim atlara iyi bak. Madam Alya bankom resital yapacak resital. Tolga Yıldız yeğenimden en az iki yarış bekliyorum. Aldığım istihbarat böyle. Dayım dedi, dersin.


BU DEĞİRMEN BÖYLE DÖNMEZ

Dediğimi anladın mı yeğen? Sen her gün sayfama geleceksin, Las Vegas'taki hortumlar gibi ne var ne yok götüreceksin ama tıklamanı yapmayacaksın. Yeğenlerim senin için gecesini gündüzüne katacak, yavuklularıyla randevulaşmayacak, pavyonda iki kadeh tokuşturmayacak, onun yerine gözleri kör olana kadar bültenlere çalışıp sayfaları kontrol edecek; sen de köpüklü küvetine girdikten sonra bir elinde sayfama girdiğin telefonun bir elinde viski kadehinle keyif çatıp, üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımla caka satacaksın. Bu değirmen böyle dönmez, haberin ola. 

Taş konken partilerimi bölüp senin için top secret bilgiler topluyorum. Süpürgeci Sülo ötsün diye iki Adana dürüm yanına köpüklü ayran ikram ediyorum. Dürbün Necdet'in kahrını çekiyorum. Karşıyakalı Cemo'nun verdiği kötü tüyoları alıyorum. Sen ne yapıyorsun? Böyle olmaz, bu değirmen dönmez haberin ola. 

Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Kocaeli kurgumla resital peşindeyim. Bugün cebini şişirmem an meselesi. Sen de tıklamanı unutma ki sitedeki yeğenlerimin cebi şişsin. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

12.11.9.3.7.8.4.2
1.12.3.5.4.8.10.9

4.3.7.1.5
6 MADAM ALYA BANKO
2.3
1.9.3

134.4 TL
Serkan Yaşar ve Gizli Eküri tahminlerine şuradan ulaşabilirsiniz ---> TIKLAYINIZ